Surviving The Aftermath – Hipotermiden Nasıl Korunulur?

10 Ocak 2021 0 Yorum 1 dakika

Oyuna bu versiyonundan itibaren dahil edilen hipotermi, kış fırtınası ile şehri etkisi altına alan, insanların donarak öldüğü bir negatif etkinlik. Etkilerini en aza indirmek için erken oyunda mutlaka Logging Camp kurmanız gerekir.

Bu etkinlik oyunun 1.12.2.8042 sürümünden sonraki sürümlerinde eklenmiştir.

Bu bina, çevredeki ağaçları keserek yakacak odun haline getirir. 1 işçi ile günde 4 adet yakacak odun toplayan bu binaya ileride ikinci işçiyi vererek daha fazla yakacak odun üretebilirsiniz. Yine erken oyunda Burner isimli bina ile etrafında belirli bir alanı ısıtarak hipotermiden halkınızı koruyabilirsiniz.

Teknolojik araştırmaları gerçekleştirerek Radiator ve Industrial Radiator binalarını açarak şehrinize bu binaları da hiportemi savunmasında kullanmak adına kurabilirsiniz.

Teknolojik araştırmalar ile ayrıca evlere direk ısıtma sistemi ekleyebilirsiniz. Bu oyunun en son seviye evi olan, Heated House yada Two-story-house binalarını kurabilirsiniz.

Bu binaları direk kurmanız mümkün değil, önce House veya Two-Story House kurmalısınız. Daha sonra Upgrade diyerek kaloriferli seviyeye getirebilirsiniz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar