Victoria 3 Hileleri

17 Ağustos 2023 0 Yorum 2 dakika, 35 saniye

Victoria 3 hilelerini kullanabilmek için Debug Modunu etkinleştirmeniz gerekir. Bunu Eğer Steam üzerinden oyuna sahipseniz Kütüphanenizde Victoria 3'e sağ tıklayıp özellikler deyin. Genel sekmesi altında başlatma seçenekleri kısmına -debug_mode ekleyin. Eğer normal setup ile kurduysanız Oyunun Masaüstündeki simgesine Sağ tıklayıp Özellikler deyin, Hedef kısmının sonuna bir boşluk ekleyip -debug_mode ekleyip debug modunu etkinleştirebilirsiniz.

Hileleri girmek için é tuşuna veya CTRL + ALT + 2+1 tuş kombinasyonunu kullanabilirsiniz.

fastbuild

Bu hile kodu hiçbir zaman beklemeden bir şehirde istediğiniz bir binayı tıklar tıklamaz kurar. Hızlı inşa modunu aktif eder.

money

Bu yönettiğiniz ülkenin altın rezervlerine para ekler. sadece money yazarsanız 10M rezerv ekleyecektir. Miktar belirterek yazabilirsiniz, örneğin money 5000

fasthire

Kurduğunuz bütün binaların işçi gereksinimlerini anında doldurur.

fastenact

Kanun çıkarma zamanı 1 güne, başarı oranı ise %100'e çıkar

norevolution

Oyunda devrim ve isyancıları kapatır. Böylece halkı isyana teşvik eden durumlarda dahi olsanız yönettiğiniz halk size karşı ayaklanmayacaktır.

nosecession

Eğer isyanı kapatmadıysanız, sizin alt tebalarınız olası isyanlarda bölünmeyi desteklemeyecek, böylece toprak bütünlüğünü koruyacaksınız.

disable_ai

Yapay zekanın bütün işlemlerini kapatır. Çok daha akıcı bir oyun sağlar. tekrar aktif etmek isterseniz enable_ai yazmanız gereklidir.

fastmobilize

Savaşa hazırlık aşamasında askerleriniz anında mobilize olurlar. Böylece zaman kaybını ortadan kaldırıp direk saldırıya odaklanabilirsiniz.

fastresearch

Bu kodu girdikten sonra araştırma bölümüne gelerek tek tıklama ile bütün araştırmaları anında tamamlayabilirsiniz.

 

 

Debug menü açtıktan sonra herhangi bir eyalet veya ülkenin üzerine geldiğinizde Ülke ID’sini görüntüleyebilirsiniz. Şimdi bu ülke ID’si ile neler yapabiliriz hemen değinelim.

add_war_support <Ülke ID’Si> <Miktar>

Bu savaş desteğini yükseltecek savaşlarda sizi yenilmez kılacak hiledir. Yukarıdaki görselden yola çıkalım ve Osmanlı İmparatorluğu’na beş birim savaş desteği sağlayalım; add_war_support 94 5

tag <Ülke ID’si>

Belirttiğiniz ülke ID’si ile oynamanızı sağlar. Ama bunu kullanmanıza gerek yok. Debug Modu aktif ettikten sonra oynamak istediğiniz ülkenin herhangi bir toprağına gelip CTRL + Sol Tık yaparak o ülkeyi kontrol etmeye başlayabilirsiniz.

İlhak etme

Debug Modu aktif ettikten sonra ilhak etmek istediğiniz bölgeye gelip CTRL + ALT + Sol tık yaparak o bölgeyi ilhak edebilirsiniz.

yesmen

Herhangi bir AI ülkesi siz ne derseniz tamam diyecek. Herhangi bir karşı çıkma olmayacak.

debug_mode

Bu kodu yazdıktan sonra oyunda yeni hile kullanamazsınız. Fakat, girdiğiniz hileler geçerli olarak kalır, örneğin hızlı inşa, araştırma vb. gibi.

Tüm bu hilelerle uğraşmayıp direkt olarak Victoria 3 Hile Modu indirip oyunda kullanabilirsiniz.

Paradox Hileleri

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Hileler kategorisinden Yazılar