Transport Fever Çift Hatlı Tren Yolu ve İstasyon Kurulumu

14 Ocak 2022 0 Yorum 1 dakika

Taşımacılık oyunları arasında hem görsel hem de oynanabilirlik açısından neredeyse lider konumda yer alan Transport Fever için çift hatlı elektrikli demir yolu hattı oluşturduk. Bu hat üzerinde çalışan 3 tren yerleştirdik. Şehir merkezlerinden uzağa kurduğumuz tren yolu istasyonlarını desteklemek için her şehir merkezine bir otobüs hattı yaptık.

İlk olarak rotayı oluşturacağımız güzegahı belirledik ve üç hedef şehir seçtik. Daha sonra seçtiğimiz şehirlerde şehrin gelişimini destekleyecek şekilde yolları inşa ettik. Ardından şehir merkezine uzak sayılabilecek noktalara Tren istasyonlarımızı kurduk. Demiryolu ile çift ray olarak istasyonları birbirine bağladık. Daha sonra raylar arası geçiş noktaları oluşturup sinyalizasyon sistemini inşa ettik.

Şehirlerde istasyonu kullanacak yolcuların ve gelen yolcuların kullanımı için otobüs hatları inşa ettik. Demiryolu araç alım ve bakım binasını hatta kurup trenlerimizi satın alarak rayda çalışmalarını sağladık.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar