Albion Online Balık Nasıl Tutulur?

21 Mayıs 2024 0 Yorum 1 dakika, 29 saniye

Albion Online oyuncular tarafından tüketilen yemeklerde kullanılan malzemelerin bazıları balıkçılık ile elde edilir. Oyunda Balık tutmak ise aşırı derecede kolay ve eğlencelidir. İlk olarak bir su birikintisinin yakınına gitmelisiniz ve envanterinizde olta bulunmalıdır.

Oltayı, Alet Üretimhanelerinden üretebilirsiniz. Ya da Pazar Yerinden satın alabilirsiniz. Oyunda balık tutmak için adımları izleyin. Balık spotları olmasa bile su birikintilerinden balık tutabilirsiniz.

Albion Online Balık Tutma Rehberi 1

Balık tutmak için ilk olarak su birikintisine yaklaşın ve envanterinizde olta olduğu için su birikintisi üzerine olta atacağınız noktaya mouse götürdüğünüzde olta işareti çıkacaktır.

Albion Online Balık Tutma Rehberi 2

Oltayı atmak istediğiniz noktaya doğru mouse getirip Sol tuşa basılı tutarak ekranın ortasındaki kırmızı barı olta hızını ayarlayacak şekilde atmak istediğiniz mesafeyi belirleyip basılı olarak tuttuğunuz sol tuşu bırakın.

Albion Online Balık Tutma Rehberi 3

Olta suya atıldığında suda bir mantar gözükecek. Bu mantar hareket ettiğinde Mouse Sol tuşu ile balığı sudan çekebilirsiniz.

Albion Online Balık Tutma Rehberi 4

Ekrana çıkan mini oyun aracılığı ile balığı tutmak için bir mücadeleye girişmeniz gerekiyor. Ekranda gözüktüğü gibi mantarı yeşil alanda tutmalısınız. Sol tuşa basılı tutarak mantarı sağ tarafa doğru yönlendirebilirsiniz. Balığın gücüne bağlı olarak mantar sola doğru kayacak. Dengelemek için mantarı yine sol tuşa basarak sağa doğru getirebilirsiniz. Eğer fazla güç uygularsanız ya da çok serbest bırakırsanız balık kaçacaktır.

Albion Online Balık Tutma Rehberi 5

Mini oyun Yeşil alanın altındaki mavi alandaki balığın sağ tarafın sonuna geldiğinde sonlanır ve balık envantere gelir.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar