Raft Survival Ocean Nomad Tıbbi Sargı Nasıl Yapılır?

01 Şubat 2021 0 Yorum 1 dakika, 38 saniye

Raft Survival Ocean Nomad bir mobil hayatta kalma oyunudur. Bu tür hayatta kalma oyunlarından eğer bir uyku tulumu veya yatak yapamıyorsanız bu demek oluyor ki ölürseniz oyunda sıfırlanırsınız ve yeniden başlamak zorunda kalırsınız bu durumda can seviyenizi anında arttırabilecek size hızlı bir şekilde yardımcı olacak takviye eşyalarına ihtiyacınız var demektir. Canınızı iki farklı şekilde arttırabilirsiniz. Bunlar:

  • Besin ve su değerlerinizi yükseltir ve can artışı sağlarsınız. Bu durum kendi adanızda sakin bir şekildeyken yapılabilir. Biraz zaman alması dışında hiçbir sorun yok. Ama başka bir adada veya oyuncu salın da bir arbede içindeyseniz ve ölmek üzereyseniz bu pekte bir işinize yaramaz.
  • Anlık can yükselmesi için tıbbi sargı kullanırsınız.

Tıbbi Sargı Ana Şablon:

  • İki adet bez.

Bez elde etmek için ada depolarında, okyanustan veya tezgâhta elde edebilirsiniz. Biz en hızlı yöntem olan tezgâh ile bez üreteceğiz.

Tezgâhta bez üretmek için dört tane saza ihtiyacınız olacak sazları kereste fabrikası veya okyanustan kanca yardımıyla elde edebilirsiniz. Her bir bezin üretim süresi iki dakikadır.

Toplamda sekiz saz ve dört dakikanızı harcadıktan sonra iki adet bez elde etmiş olursunuz. Üretilen bezleri çantanıza ekleyin daha sonra oyun ekranın sağ alt köşesinde yer alan çekiç simgesine tıklayın.

Açılır menüden soldan üçüncü sırada yer alan kalma yazan kategoriye tıklayın.

Açılan menüde sizin karşına eşyalar gelecek yukarıdan üçüncü ve soldan üçüncü sırayı bulun ve tıbbi sargıyı göreceksiniz bir kez tıklayın ekran sağ tarafından yaratmak butonuna tıklayın ve üretin. Üretimin ardından tıbbi sargı çantanıza eklenmiş olacak.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar