Patrican IV Yeni Şehire Erişme

30 Ekim 2021 0 Yorum 1 dakika, 1 saniye

Patrican 4 başlangıçta size bir şehirde "Counting House" inşa etmenize izin verir. Oyunda mini haritanın hemen üzerinde yer alan bar aracılığı ile yeni rütbeye atmala şartlarına ulaşabilirsiniz. Her yeni rütbe atladığınızda yeni şehirlere binalar kurma, orada bir ziyaretçi değil de yerleşimci olarak iş yapmanıza olanak tanıyan haklar açılır.

Fakat günümüzde bir ülkeden vatandaşlık almak bile paralı birşey. Biraz para harcamanız ve erişmek istediğiniz şehrin sizi seviyor olması gerekir. Bu şartları sağladıysanız geminizi erişmek istediğiniz şehre götürün.

Şehirdeki Guild binasına tıklamanız gerekiyor. Uzaktan yapmak mümkün değil, o şehirde bir gemi olması veya otomatik ticaret rotasında seyreden gemilerinizden birinin o şehiri ziyaret ediyor olması şart.

Burada popülariteniz ve gerekli altın miktarı yazacak. Eğer bu miktarları sağlıyorsanız yeni bir şehire erişmek için Join butonuna basmanız yeterlidir. Daha sonra o şehire Counting House, Depo, Ev gibi binalar kurabilirsiniz. Üretim binası kurmak için şehirde rütbe atlamanız gerekiyor. Bunun için bkn: Patrican 4 Üretim Binası Kurma

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar