Patrican IV Üretim Binası Nasıl İnşa Edilir?

30 Ekim 2021 0 Yorum 1 dakika

Patrican IV oynuyorsanız şehirde stratejik ürünler üretip diğer şehirlere satarak gemi ticaretinizi katlayabilirsiniz. Ya da şehirde mevcut diğer Patricanlara ait üretim binalarını almak isteyebilirsiniz. Oyuna yeni başladıysanız bunun için ilk olarak ticaret rotası nasıl oluşturulur isimli içeriğimize göz atmanızda fayda var.

Bina inşa etmek için bazı şartları yerine getirmelisiniz. Bunun için öncelikle üretim izni almanız gerekmekte. Üretim izni ise şehirdeki popülaritenize bağlı olarak verilmektedir.

Şehir merkezinde "Guild" isimli binaya tıklayın.

Arayüzde Privileges sekmesinde Production bölümünde yer alan şartları yerine getirdikten sonra Acquire butonuna basarak lisansı alabilirsiniz.

Lisans aldıktan sonra Architect binasına tıklayın.

Açılan ekranda kurmak istediğiniz binaya tıklayarak kurulum yapabilirsiniz. Kurulum, şehir merkezinde yeterli miktarda materyal varsa eğer hemen başlayacak ve inşa süresi sonrasında tamamlanmış olacaktır. Eğer materyal yoksa, diğer şehirlerden materyal taşıyabilirsiniz. Ya da diğer tüccarların gemileri ile malzemelerin gelmesini bekleyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar