New World - Ağırlık Taşıma Kapasitesi Arttırma

28 Aralık 2021 0 Yorum 3 dakika, 4 saniye

New World ağırlık taşıma miktarını arttırarak daha uzun süre toplama veya grind yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ise Faction görevlerini yaparak gerekli eşyayı elde etmek. Ağırlık kapasitesini arttıran çantalar üretmek için Outfitting Station tezgahını kullanıyoruz.

Şehir merkezlerinde bu tezgahı bulabilirsiniz. Tezgah ile etkileşime geçerek Arama kısmına “Satchel” yazarak üretilebilen el çantalarını görüntüleyebilirsiniz. En basit olan El çantası Coarse Leather Adventurer’s Satchel eşyası 100 ağırlık kapasitesi arttırmaktadır. Bu eşyayı elde etmek için gerekli eşyalar ise;

45 Tier 2 Leather

25 Cloth

10 Metal

1 Minor Rune of Holding

Özel bir kaynak (opsiyonel)

Azoth (Opsiyonel)

Cloth için Linen kullanabilirsiniz. Tier 2 Leather için Coarse Leather işinizi görecektir. Metal için Iron Ingot işinizi görecektir. Minor Rune of Holding için şehir merkezlerinde yer alan Faction sorumlunuza giderek 1000 faction parası ve 250 gold vererek satın alabilirsiniz.

İlk el çantasına göre biraz daha gelişmiş versiyonu olan Rugged Leather Adventurer’s Satchel üretmek için neler gerekli hemen ona da bakalım.

45 Tier 3 Leather

25 Cloth

10 Metal

1 Major Rune of Holding

Özel bir kaynak (Opsiyonel)

Azoth (Opsiyonel)

Tier 3 Leather için Rugged Leather işinizi görecektir. Cloth için Saten veya Linen kullanabilirsiniz. Metal için ise Steel veya Iron Ingot kullanabilirsiniz. Major Rune of Holding için yine Faction sorumlunuza giderek satın alabilirsiniz fakat bunun için Faction’da rütbe atlamanız ve rütbenizin en az Gladiator olması gereklidir. Aksi halde satın alamazsınız. Satın almak isterseniz fiatı 3000 faction parası ve 500 gold’dur.

İkinci el çantasına göre biraz daha geliştirilmiş olan Layered Leather Adventurer’s Satchel üretmek için neler gerekli onu da tablolu bir şekilde paylaşalım;

45 Tier 4 Leather

25 Cloth

10 Metal

1 Greater Rune of Holding

Özel bir Kaynak(opsiyonel)

Azoth(Opsiyonel)

Tier 4 Leather için Layered Leather’e ihtiyanıc olacak. Cloth için Linen, Sateen kullanabilirsiniz. Metal için Starmetal, Iron, Steel ingot kullanabilirsiniz. Greater Rune of Holding eşyası için Faction mertebeniz Ravager olmalı ve 5000 faction parası 1000 gold sahibi olmalısınız. Bu eşyayı bu şartları taşıyorsanız Faction sorumlusundan satın alabilirsiniz.

En kaliteli ağırlık taşıma el çantası olan ve 300 ağırlık taşıma kapasitesi arttıran Infused Leather Adventurer’s Satchel’i üretmek için neler gerekli onlarıda liste halinde paylaşalım.

45 Tier 5 Leather

25 Cloth

10 Metal

1 Grand Rune of Holding

Özel bir kaynak (opsiyonel)

Azoth(opsiyonel)

Tier 5 leather için Infused Leather kullanabilirsiniz. Clot için linen, sateen veya shadecloth, meta için iron, steel, starmetal ingot kullanabilirsiniz. Grand Rune of Holding sahibi olabilmek için Faction’da Destroyer mertebesine ulaşmak, 1500 gold ve 7000 faction parasına sahip olmanız gerekiyor. Bunlara sahipseniz, faction sorumlunuzdan satın alabilirsiniz.

Seviyeniz yükseldikçe envantere el çantası takabileceğiniz slotlar açılır. 45. Seviyeye ulaştığınızda 3 adet el çantası takabilirsiniz.

Özel bir kaynak slotlardan veya topalam yaparken düşen kaynaklardır. Bu kaynaklar üretilen eşyaya bonus öğeler dahil eder. Örneğin, toplanan derilerin %5 daha hafif olması, Ok’un isabet derecesinin %6 artması gibi. Bu eşyayı dahil etmek isteğe bağlıdır.

Azoth eklemek yine üretilen eşyaya bonus özellikler kazandıracaktır. Örneğin toplama yaparken azoth elde etme, azoth depolama miktarı artışı gibi.

Faction Mertebenizi arttırmak için Faction görevleri ve ana görevleri yapmalısınız. Ana görev gerekli yere ulaştığınızda size mertebe atlama görevi verecek, o görevi yaptıktan sonra bir sonraki mertebeye geçebileceksiniz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar