PUBG Mobile Royale Pass Görevleri Nasıl Yapılır? Ödüllere Erişim Nasıl Sağlanır?

24 Ocak 2021 0 Yorum 1 dakika, 4 saniye

Tencent Gaming’ in  bizlere oyun içerisinde daha fazla silah kaplaması, paraşüt, kıyafet ve oyun içerisindeki karakter animasyonları  imkanı sunduğu PUBG Mobile Royale Pass görevlerini yapabilmek ücretli veya ücretsiz bu ödüllere erişebilmek oldukça kolaydır.

  • İlk olarak oyun giriş ekranında sağ üst köşedeki "Royale Pass" simgesinin bulunduğu görev butonuna tıklayınız.
  • Daha sonra ise hediye kutucuğunun altındaki  Tik işareti (✔) bölmesine tıklayarak görevlere erişim sağlanır.
  • Ücretsiz Royale Pass Görevleri
  • Ücretli Royale Pass Görevleri
  • Bu görevleri istendiği şekilde oyun içerisinde tamamladıktan sonra kazanılan royale pass puanları ile seviye atlarız, her kazandığımız seviyede farklı ödüller bulunmaktadır. Hediye kutucuğunun bulunduğu ödüller kısmından royale pass elite sahibiyseniz(ücretli) bütün hediyeleri alabilirsiniz, Royale pass elite sahibi değilseniz sadece üst kısımdaki ücretsiz ödüllerden yararlanabilirsiniz.

Oyun içerisinde daha şık görünümlü kıyafetlere, düşmanlara korku salmak için silah kaplamalarına ve oyuncularla eğlenceli iletişim kurabilmek için karakter animasyonlarına en az maliyetle erişim sağlamak için Royale Pass görevleri büyük bir fırsattır.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar