Medieval Dynasty - Hasır Nasıl Elde Edilir?

15 Ocak 2021 0 Yorum 1 dakika

Kendi köyünüzü kurarken birçok bina ve eşya yapımında kullanabileceğiniz hasırları nasıl elde edeceğiniz konusunda fikriniz yoksa bu yazımız size rehberlik yapacak. Hasır, genelde bina çatılarında ve mevsim değişmelerinde binalarda oluşacak hasarları onarmada kullanılır. Ayrıca bina yükseltmelerinde birkaç maddeyle birleştirerek güçlü materyaller elde edersiniz.

Hasır elde edebilmek için dere kenarında yer alan kamışları toplamanız yeterlidir. 1-2-4 gibi miktarda her kamış size hasır verecektir. Resimli olarak yerini belirtmemiz gerekirse aşağıdaki alanda bolca bulabilirsiniz.

Bir diğer yöntem ise çiftçilikle uğraşıyorsanız yaptığınız buğday hasadını Ahır binasında yer alan harmanlama bölümünde işleyerek her bir buğday için bir buğday tanesi birde hasır elde edersiniz.

Harman yerinde ayrıca çavdar, keten ve yulafta işlenebilmektedir. Bu ürünlerden çavdar ve yulafta aynı buğday gibi size hasır verecektir.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar