Galactic Civilizations 3 Epic Games ile Ücretsiz Olacak

15 Ocak 2021 0 Yorum 1 dakika

Her hafta üyelerine ücretsiz birçok oyun dağıtan Epic Games'in gelecek haftaki ücretsiz oyunu belli oldu. Galactic Civilizations 3 isimli 61 TL satış fiyatına sahip sıra tabanlı strateji oyunu 21-28 Ocak 2021 tarihleri arasında ücretsiz indirilebilir.

Galactic Civilizations 3 Epic Games Sayfası

Epic Games üzerinden aldığınız ücretsiz oyunlara ömür boyu erişim imkanı kazanırsınız. Sadece ücretsiz olarak satın almanız yeterlidir. Hemen indirmeniz gerekmez. Ne zaman isterseniz o zaman indirebilirsiniz. Oyun kütüphanenize eklenir ve istediğiniz zaman oynayabilirsiniz.

Hala almadıysanız şu sıralar STAR WARS Battlefront II: Celebration Edition Ücretsiz İndir (Epic Games) 21 Ocak tarihine kadar satın alınabilir.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :) Ayrıca bana ulaşmak isterseniz hemen hemen buralardayım: Facebook Twitter Instagram

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Oyun Haberleri kategorisinden Yazılar