Cyberpunk 2077 ve Crab Game 2021 Steam Ödülleri için Aday Gösterildi

21 Aralık 2021 0 Yorum 1 dakika, 33 saniye

Cyberpunk 2077, Valheim, Crab Game, Halo Infinite, Loop Hero ve Deathloop dahil birçok oyun, Steam Ödülleri 2021 için aday gösterilen oyunlar arasında yer alıyor. Valve, Steam kullanıcıları tarafından oy kullanılarak seçilen 2021 Steam Ödülleri için aday oyunları paylaştı. 22 Aralık - 3 Ocak 2022 tarihleri arasında oylama devam edecek ve oylama sonucunda kategorisinin en iyi oyunu yayınlanacak.

Bu yıl, VR oyunları için bir kategori yayınlanmadı. Bazı kesimlere göre Valve, VR kategorisi eklemeyerek VR oyunlarına olan ilgisini kaybetti olarak yorumlansa da Meta dünyasında olmazsa olmaz olarak adlandırabileceğimiz VR'ın önümüzdeki seçenlerde nerelere gideceğini hep birlikte göreceğiz.

Aşkın Emeği - Eski ama popüler olan oyunlar için Steam Ödülleri kategorisi

Apex Legends, Dota 2, No Man's Sky, Rust, Terraria aday gösterildi.   Arkadaşlarla Daha iyi - 2021 yılında en iyi çok oyunculu oyunlar için Steam Ödülleri kategorisi adayları;   Back 4 Blood, Crab Game, Halo Infinite, It Takes To, Valheim   En yenilikçi oyun kategorisi adayları;   Deathloop, Inscryption, Loop Hero, Moncage, Twelve Minutes   Hikaye bakımından en iyi Oyun kategorisi Adayları;   Cyberpunk 2077, Days Gone, Life is Strange: True Colors, Mass Effect Legendary Edition, Resident Evil Village,   En iyi Oyun kategorisinde; Age of Empires IV, Battlefield 2042, Naraka: Bladepoint, NiOh 2:Complete Edition, World War Z: Aftermath   En iyi Görseller kategorisinde; Bright Memory: Infinite, Forza Horizon 5, Little Nightmares II, Psychonauts 2, Subnautica: Below Zero   En iyi oyun müziği kategorisinde; Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - The Hinokami Chronicles, Guilty Gear: Strive, Marvel's Guardians of the Galaxy, NieR Replicant ver.1.22474487139..., Persona 5 Strikers   En Rahatlatıcı oyunlar kategorisinde; Farming Simulator 22, Dorfromantik, Potion Craft: Alchemist Simulator, Townscaper, Unpacking   yer almaktadır. Bu kategorilerde siz hangi oyuna oy vereceksiniz? Yorum alanı üzerinden görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Oyun Haberleri kategorisinden Yazılar