Black Desert Online Boss Bilgileri Nasıl Elde Edilir?

19 Aralık 2021 0 Yorum 1 dakika, 55 saniye

BDO Bossların canı gözükmüyorsa bossların bilgilerini edinmeniz gerekir. Diğer oyundaki moblar gibi bosslarıda keserek bilgilerini elde edemezsiniz. Boss bilgileri için görev yada NPC'ler ile dostluk kasmanız gerekebilir. Bilgisini öğrendiğiniz Boss'un canını göreceksiniz.

Yolsuzluğun Efendisi Kzarka

Serendia Tapınağı'nda bulunan <Elion Rahibi> Hakkon ile 50 dostluk puanı kasarak Kzarka'nın bilgisini edinebilirsiniz. NPC ile konuşarak ya da el sallayarak dostluk puanı elde edebilirsiniz.

Yeterli dostluk puanına ulaştığınızda sohbet seçeneği açılacak ve 2 enerji karşılığında Yolsuzluğun Efendisi Kzarka'nın bilgisini edinebilirsiniz.

Çöl Zalimi Nouver

Eugene isimli NPC'den Brit’in Günlüğü görev serisini bitirmeniz gerekiyor. Eugene Ibellab Vahası Ahır Bekçisi'dir. Ona giderek görevi alabilirsiniz. Görev gözükmez ise Görevler penceresinin altında Görev Türü kısmının tamamını açmanız gerekebilir. Valencia görevlerini yaparken bu görevleri de yapabilirsiniz.

Harpi Kralı Karanda

Karanda Bayırı Bağlantı noktası sorumlusu NPC'si Clarkster ile 400 dostluk puanı karşılığında Karanda'nın bilgisini elde edebilirsiniz. Clarkster ile dostluk kasmak oldukça zordur. Bu nedenle Calpheon soylu elbisesi gibi dostluk arttırıcı kostümler giymek işinizi kolaylaştırır.

Kadim Kutum

Kırmızı Kum Odası girişinde yer alan Arkeolog Desalam'a giderek "Kırmızı Kum Odası" başlıklı görevi alın Görev Kutum'un diyarında bazı noktaları keşfetmenizi isteyecek. Görevi bitirdikten sonra "Kadim Kutum'un Hareketleri" isimli devam görevini yine Desalam'dan alın. Görevi tamamlamak için Capotia Bağlantı Noktası Sorumlusu Martha Kiyen'e gidin. (Kum tanesi pazarı yolunda). Marha Kiyen'den devam görevi olan Kadim Kayıtlarda Tanımlanan Kadim Kutum görevini alıp Desalam'a dönüp görevi tamamlayın. Artık Kutum'un bilgisini elde etmiş olacaksınız.

Ayrıca 400 dostluk puanı elde ederek Desalam'dan Kutum'un bilgisini elde edebilirsiniz.

Gözcü Offin Tett

Kamasylvia Rahibesi Anbelif ile 300 dostluk puanı elde ederseniz Offin Tett'i kontrol eden Gözcü Offin Tett'in bilgisini elde edebilirsiniz. Anbelif Eski Bilgelik Ağacı bölgesinde bulunmaktadır.

Garmoth

Garmoth'un bilgisini öğrenmek için "Kızıl Ejderha Garmoth Hakkında" görevi Oderfin isimli NPC'den alarak 5 Garmoth Pulu verip elde edebilirsiniz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar