BDO - At Nasıl Uyanır? Rüya Atı Rehberi

09 Ocak 2021 0 Yorum 2 dakika, 31 saniye

Black Desert Online dünyasında at en yakın arkadaşımız olacak. Nedeni ise oyun oldukça geniş bir haritadan oluşuyor. Atımız ne kadar hızlı ise bir noktadan diğer noktaya daha hızlı ulaşabiliyoruz. Ayrıca Uyanmış Rüya atlarından Doom, üzerindeyken düşman birime saldırabiliyoruz.

Aşama 1 - 8 arası oluşan normal atlardan sadece Aşama 8 olan bir atı uyandırabilirsiniz. Bir atın rüya atı olabilmesi için ise Yarış Atı statüsünde olması gerekli.

Aşama 8 bir yarış atı yapabilmek için bineğin Taarruz, Kazıklama, Hızlı Koşu, Ani Hızlanma, Yan Yürüme, S: Ani Hızlanma ve S: Yan Yürüme becerilerine sahip olması gerekir.

Tüm becerilere sahip bir Aşama 8 bineğiniz varsa zaten yarış atı simgesi sarı şekilde yanacaktır. Atınızın seviyesi 30 olduktan sonra artık onu uyandırmaya çalışabilirsiniz.

Rüya atı eğitimi için gitmeniz gereken lokasyon Taşkuyruk At Çiftliğidir. Asula yaylası civarında bulunan bu yere giderken uyandırmak için gerekli olan materyalleri de yanınızda götürmenizde fayda var. Şimdi neler Gerekli aşağıdaki tabloda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Kragdalo'nun Köken TaşıHer denemede kaybolur, ne kadar deneyecekseniz o kadar yanınızda bulundurun.
Taş Kuyruk Yemi(ARDUNATT)Ardunatt becerisini geliştiren materyaldir.
Gökkuşağı Süslü Meyve(ARDUNATT)Ardunatt becerisini geliştiren materyaldir.
Vahşi Yaratığın Ruh Kesesi(PEGASUS)Zerafet becerisini geliştiren materyaldir.
Esintili Deniz kabuğu yosunu(PEGASUS)Zerafet becerisini geliştiren materyaldir.
Saf Orman Nefesi(DOOM)Güç becerisini geliştiren materyaldir.
Koyu Mavi Toynak(DOOM)Güç becerisini geliştiren materyaldir.
Cron Taşı100 adet başarısız olma durumunda eğitim yüzdesinin yarısını kaybetmenizi sağlar
At Uyandırma için Gerekli materyaller

Yukarıdaki materyallerden maksimum %200 olacak şekilde eğitim barını doldurun. Eğitim barı %100 oluncaya kadar her bir materyal %2 eğitim seviyesi sağlar. %100 üzerine çıktığınızda her bir materyal %1 eğitim seviyesi sağlayacaktır. Bir materyalden %100 üstü koyarsanız %0.5 olarak eğitim seviyesi gelişecektir.

İlgili materyali sağ kısımdan saçerek koyduktan sonra Eğitim butonuna tıklayın.

%200 eğitim seviyesine ulaştıktan sonra Cron taşı kullanarak başarısız eğitimde %100'e düşmesi için işaretleyip Rüya Atı Uyanış butonuna basarak atınızı uyandırmayı deneyebilirsiniz.

Eğitim başarısız olduğunda yukarıdaki ekrandaki gibi bir görüntüyle karşılaşacaksınız.

Eğer başarılı olursa bu şekilde bir görüntüyle karşılaşacaksınız. 20+ deneme sayısına ulaştıysanız artık zarar etmektesiniz. Yukarıda gördüğünüz her bir materyalin fiyatı 2.500.000 gümüştür. Birkaç deneme ile rüya atına dönüştürürseniz oldukça iyi bir kardasınız demektir.

Rüya Atını uyandırabilirsek video ekleyeceğiz :)

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :) Ayrıca bana ulaşmak isterseniz hemen hemen buralardayım: Facebook Twitter Instagram

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar