7 Days to Die Erken Erişimden Tam Sürüme geçiyor

22 Nisan 2024 0 Yorum 1 dakika, 30 saniye
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Google News Takip Et Takip Et

Evet, on yılın ardından sonunda oyun Alpha 22 sürümüyle yani 1.0 sürümüyle birlikte tam sürüme geçiyor. Yapımcı 2024-2025 yıllarını içeren ve oyunun tam sürüme geçmesini konu alan kısa bir video paylaştı. Bu videoya göre 7 Days to Die, PC ve konsol (Microsoft XBOX serisi ve Playstation) kullanıcıları için çapras platform destekli multiplayer oynanabilen hayatta kalma oyunu vaad ediyor.

10 yıldır oyunu satın almakta kararsız kalan oyuncular için Steam'de bugünden itibaren 1 hafta süreyle  %76 indirimle 6 dolar karşılığı kütüphanelerine eklemek için son şans verdiklerini, oyun Mayıs ayında beta sürecini başlatacakları 1.0 versiyonunun Haziran ayında planlanan çıkışıyla çok daha pahalı bir satış fiyatına sahip olacağını yine video aracılığı ile oyunculara duyurdu.

7 Days to Die Tam Sürüm Yol Haritası

Yol haritasına göre Haziran 2024 tarihi itibari ile tam sürüme geçiş başlayacak. Temmuz ayında konsollar için tam sürüm yayınlanacak. 2024 yılı son çeyrek (Ekim-Kasım-Aralık) döneminde Storms Brewing başlığı ile duyurulan özellik güncellemesi ise hava durumu ve harita biomu ile alakalı. Ayrıca Giysi dolabı sistemi ve Konsollar için random biom oluşturma, çapraz oynama özelliği.

2025 yılı ikinci çeyrek döneminde A New Threat başlığı ile duyurulan özellikler; Haydut sistemi, kullanıcı arayüzü ve ana menü iyileştirmesi, event sistemi geliştirilmesi ve yeni görev türleri. 2025 yılı son çeyreğinde ise The Road Ahead başlığı ile duyurulan geliştirmeler; Ticaret yenilemesi, hikaye modu, Steam Workshop Mod desteği ve Yeni görev türleri.

Hala oyunu satın almamış ve bu konuda kararsızsanız verilen bu son şansı değerlendirmenizi öneriyoruz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Oyun Haberleri kategorisinden Yazılar