Kingdom Come: Deliverance II Geliyor

22 Nisan 2024 0 Yorum 1 dakika
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Google News Takip Et Takip Et

Henüz çıkış tarihi netleşmemiş olmasına rağmen birçok oyuncuyu heyecanlandıran haber 18 Nisan 2024 tarihinde geliştirici tarafından paylaşıldı. Buna göre  PC, Xbox Series X|S and PlayStation 5 platformlarında aynı zamanda 2024 yılı içerisinde oyun yayınlanacak. Oyun hakkında ufak detaylar aşağıda yer almaktadır. Oyun hem Steam hem de Epic Games üzerinden yayınlanacak.

Kingdom Come: Deliverance II, 15. yüzyılda iç savaşla çalkalanan Bohemya'da geçen heyecan verici bir aksiyon RYO'dur. Sen, Skalitzli Henry'sin. Sıradan hayat süren sıradan bir kişiyken yaşama amacını bulmak için Ortaçağ'ın güzel ama acımasız dünyasında destansı bir yolculuğa atılan Henry, mütevazı bir demircinin ocağından kralların maiyetine uzanan bu macerada kendisini intikam, ihanet ve keşif dolu bir hikâyenin tam ortasında buluyor.

Aksiyon, macera ve sürprizlerle dolu unutulmaz bir macera yaşarken Ortaçağ Avrupasının kalabalık şehir sokaklarında ve yemyeşil ormanlarında dolaşacağın bu açık dünyayı keşfet.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Oyun Haberleri kategorisinden Yazılar