Gta Vice City The Party Görevi

04 Mart 2024 0 Yorum 1 dakika

Vice City'deki maceramız, Ocean View Otel'de konaklarken Sonny Forelli ile gerçekleştirdiğimiz kritik telefon görüşmesiyle başlar. Bu görüşmede, mal ticaretini sabote eden kişiyi bulmamız gerektiği konuşulur. Bu amaçla, Ken Rosenberg, Albay Cortez'in düzenleyeceği gösterişli bir partiye davetiye ayarlar ve Tommy bu davete katılmayı kabul eder. Bu, hikayenin ilerleyişi için önemli bir adımdır.

"The Party" Vice City'deki ilk görevdir. Bu görevi, Ken Rosenberg'den, haritada "L" simgesine giderek alıyoruz. Partiye katılmak için önce uygun bir kıyafet satın almamız gerekiyor. Sonrasında, bir kıyafet dükkanının önünde bulunan motosikleti alıp, yat limanına giderek bu özel partiye katılabiliriz. Bir süre konuşmadan sonra Mercedes'i Pole Position Club'a götürerek görevi tamamlayabilirsiniz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Görevler kategorisinden Yazılar