Raft Survival Ocean Nomad Demir Çekiç Nasıl Yapılır?

15 Şubat 2021 0 Yorum 1 dakika, 2 saniye

Raft Survival Ocean Nomad mobil oyundur. Demir çekiç, düşman unsurların kafataslarını ezmeye yardımcı olur. Diğer sal oyuncularına ya da yırtıcı hayvanlara saldırı için ideal bir araçtır. Saldırı dışında herhangi bir işlevi yoktur.

Demir Çekiç Ana Şablon:

  • İki adet çelik kablo
  • Bir adet metal külçe

Çelik kablo, elektronik işçiliği için gerekli küçük çelikten yapılma ve güçlü kablodur. Sadece montaj tablosundan elde edebilirsiniz. Üretmek için iki adet cevher ve dört dakika ile bir adet üretebilirsiniz.

Metal külçe, cevherin fırında eritilmesi sonucu elde edilir. Metal külçe elde etmek için iki adet cevher ve iki adet kömür ile dört dakika kırk saniye içinde bir adet metal külçe elde edebilirsiniz.

Demir Çekiç Nasıl Üretilir?     

İlk olarak ekran sağ alt köşede yer alan çekiç simgesine tıklayın.

Ardından hayat kalmanıza yarayacak malzemelerin yer aldığı ‘kalma’ menüsüne tıklayın ardından demir çekici bulun ve bir kez tıklayın gerekli bileşenleri sağlıyorsanız yarat butonuna basın üretim ardından çantanıza eklenmiş olur.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :) Ayrıca bana ulaşmak isterseniz hemen hemen buralardayım: Facebook Twitter Instagram

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar