Staranded Deep Tabaklama Askısı Nasıl Yapılır?

19 Ocak 2021 0 Yorum 1 dakika, 33 saniye

Stranded Deep hayatta kalma oyununda kırbadan tutun işlenmiş baltaya kadar yapmak için işlenmiş deriye ihtiyacınız olacak. Deri elde etmek için köpek balığı veya domuz öldürmeniz gerekmektedir. Cesetlerindeki deriyi bir bıçak yardımıyla ‘E’ tuşuna basılı tutarak yüzebilirsiniz. Bu derileri tabaklama askısında işlenmiş deriye dönüştürebilirsiniz. İşlenmiş deri aynı zamanda okyanustaki batık gemilerde olan odun veya metal konteynırlardan da bulabilirsiniz. 

Stranded Deep Tabaklama Askısı Ana Şablon:

  • Dört tane halat.
  • Dört tane odun.

Çantanıza on altı tane lifli yaprak ekleyin daha sonra üretim menüsünden dört adet halat üretin. Üretilen halatları çantanıza ekleyin.

Bir palmiye ağacından çıkan kütüğü kesin ve çantanıza dört tane odun ekleyin.

Tabaklama askısı yapımı için gerekli tüm malzemeleri çantanıza ekleyin daha sonra klavyenizden ‘C’ tuşuna basın üretim menüsünden sağdan ikinci simge olan yapılar simgesine tıklayın daha sonra tabaklama askısını bulun ve seçin ardından Mouse sol tuşu ile adanıza kurulum yapacağına ilerleyin ve kurun.

 

Stranded Deep Tabaklama Askısı Nasıl Kullanılır?

Öldürmüş olduğun hayvanların derilerini yüzün ve derileri çantanıza ekleyin daha sonra tabaklama askısına doğru yönelin ardından klavyenizden ‘C’ tuşuna uzun basılı tutun ve açılır menüden hangi malzemeyi seçecekseniz ona tıklayın ve üretin. Eğer ki çantanızda boş yer varsa çantanıza eklenir üretilen malzeme. Çantanızda boş yer yoksa yapılan malzeme karşınızda kırmızı renk ile görünür Mouse sol tuş tıklayarak ada zeminine yapılan eşyayı bırakma imkânı da sağlar.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar