Raft Survival Ocean Nomad Çapa Nasıl Yapılır?

13 Şubat 2021 0 Yorum 1 dakika, 21 saniye

Raft Survival Ocean Nomad mobil hayatta kalma üzerine kurgulanmış ve yapılmış bir oyundur. Çapa haritada yeni yerlerin açılmasına, sal etrafındaki kaynak çeşitliliğinin artmasına ve şiddetli hava koşullarından yağmaya vs. işlemleri yapmaya gittiğinizde salınızın sürüklenmesine engel olur.

Çapa Ana Şablon:       

  • Altı adet ahşap tahta
  • İki adet metal külçe
  • Üç adet halat

Ahşap tahta, bir kütükten kaba işlenmiş plakalardır. Atölyede dört adet odun ve iki dakika ile bir adet ahşap tahta üretebilirsiniz.

Metal külçe, cevherin fırında eritilmesi sonucu elde edilir. Metal külçe elde etmek için iki adet cevher ve iki adet kömür ile dört dakika kırk saniye içinde bir adet metal külçe elde edebilirsiniz.

Halat, kumaş parçalarının çok sıkı bir şekilde birbirine bağlanması ile oluşmuştur. Ek olarak üretebilmeniz için tezgâhta altı adet saz ve üç dakika ile bir adet halat elde etmeniz mümkündür.

Çapa Nasıl Üretilir?

Ekran sağ alt köşede yer alan çekiç simgesine tıklayın.

Üretim menüsünden sal teçhizatlar üretmenizi sağlayan ‘salda’ menüsüne tıklayın ardından çapayı bulun ve bir kez tıklayın ekran sağ tarafından görünecek gerekli bileşenleri sağlıyorsanız yarat butonuna basın ve üretin. Üretim tamamlandıktan sonra sizi sal görünümüne geri yönlendirecek ardından çapayı sala bitişik olacak şekilde deniz zeminine yerleştirebilirsiniz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar