7 Days to Die Toplama Aletleri Becerisi Nasıl Geliştirilir?

13 Ağustos 2023 0 Yorum 1 dakika, 2 saniye

Toplama aletleri becerisi, hayatta kalma ve üs inşa etme temalı bir oyunda neredeyse her şeydir. Bunun nedeni çevreden maden veya odun toplamadan neredeyse gelişme şansının olmamasıdır. 7 Days To Die'de toplama yapabileceğiniz eşyalar kalite kalite ayrılmıştır. Taş malzemelerden üretilen eşyalar zamanla yerini demire ve çeliğe bırakmaktadır. Seviye ve becerileriniz geliştikçe bu aletler yerini yakıtla çalışan mekanik aletlere bırakacaktır.

Toplama Aletleri becerisini etkileyen kitabın ismi ise Alet Özetidir. Navezgane‘de bolca kitap nerelerde bulunur? bknz: 7 Days to Die Kitaplar nasıl elde edilir?

Toplama Aletleri becerisini geliştirdiğinizde kilidini açacağınız eşyalar aşağıdaki listededir.

  • Taş Aletler (Taş Balta ve Taş Kürek) Seviye 1 ile açılır. 5 seviye bir sonraki aletler bilgisine kadar yükselebilir.
  • Demir Aletler (Demir Balta, Demir Kürek ve Demir Kazma) Seviye 11'de açılır ve 5 seviye bir sonraki aletler bilgisine kadar yükselebilir.
  • Çelik Aletler (Çelik Balta, Çelik Kürek ve Çelik Kazma) 27. seviyede açılır ve 5 seviye bir sonraki aletler bilgisine kadar yükselebilir.
  • Mekanik Aletler (Delgi ve Testere) 60. Seviyede açılır ve 5 seviye kadar Toplama aletleri becerisi 100 oluncaya denk yükselir.
7 Days to Die

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar