Black Desert Online Balina Avlamak

02 Kasım 2019 0 Yorum 1 dakika

Avcılık geliştirmek için denizde bulunan kambur balinaları avlayabilirsiniz. Gemi ile açıldığınızda minimap'te beliren kırmızı simgeli kambur balinaları silah ile avlayabilirsiniz.

Epheria Gemileriniz ile bu oyun canavarına hasar veremessiniz. Ayrıca toplada bu yaratığı kesmek neredeyse imkansızdır bu nedenle toplarınızı boşa harcamayın. Yaratığın bulunduğu alanda gemiyi durdurup, tercihen yüksek seviye bir silah ile yaratığa ateş edebilirsiniz.

Yaratığı öldürdükten sonra Kasap bıçağı ile üzerine çıkarak parçalamanız gerekmekte. Aksi halde avcılık EXP alamazsınız.

Bdo - Kambur Balina Nasıl Avlanır (Youtube)

Denizdeki Kambur Balinadan Ne Düşer ?

Yumuşak balina eti, balina tendomu, avcılık becerisi, kara taş ve yapışkan sıvı elde edebilirsiniz. Balina tendomu zor bir ihtimal elde edersiniz.

Kesimi oldukça kolaydır ve geminize hasat vermez. Avcılık becerinizi geliştirebilirsiniz. Ayrıca Sitemizde yer alan Avcılık Rehberine göz atarak, oyundaki avcılık seviyenizi nasıl geliştirebilirsiniz, hangi görevleri günlük tekrarlayabilirsiniz hepsini görebilirsiniz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar