BDO - Kusursuz Sihirli Kara Taş Nasıl Yapılır ?

23 Nisan 2020 0 Yorum 1 dakika, 3 saniye

Kusursuz Sihirli Kara Taş Kara Yıldız silahlarını yükseltmek için kullanılmaktadır. Oldukça maliyetli bir yükseltme eşyasıdır. 1 Adet Kusursuz Sihirli Kara Taş elde edebilmek için 1 adet Saf Sihir Yumağı, 1 adet Sert Kara Kristal Parçası ve 1 adet Keskin Kara Kristal Parçası gereklidir.

Saf sihir yumağını elde edebilmek için 1 Adet Yarık kalıntısı, 1 adet ise Kara Ruhun Pençesi gereklidir. Kara Ruhun Pençesini 3 Adet Kara Ruhun Pençesi Parçasını yan yana birleştirerek elde edebilirsiniz.

ÜrünGereksinim 1Gereksinim 2Gereksinim 3
1 Adet Kusursuz Sihirli Kara Taş 1 Adet Saf Sihir Yumağı 1 Adet Keskin Kara Kristal Parçası 1 Adet Sert Kara Kristal Parçası

Yarık Kalıntısı şuan Menada 80,000,000 gümüş civarına satılmaktadır. Kara Ruhun Pençesi Parçası ise 25,000,000 gümüş civarına satılmaktadır. 1 adet Kusursuz Sihirli Kara Taşın fiyatı 35-40 milyon gümüş civarına gelmektedir.

Kara Yıldız eşyaları yükseltme başarısız olduğunda 20 dayanıklılık götürmektedir. Her başarısız yükseltme girişiminiz 100 milyon gümüşe karşılık geleceği için basarken FS miktarının yüksek olmasına önem göstermelisiniz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :) Ayrıca bana ulaşmak isterseniz hemen hemen buralardayım: Facebook Twitter Instagram

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar