Psn Plus Ağustos Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

09 Ağustos 2020 0 Yorum 2 dakika, 28 saniye

Psn Plus üyeliği ile her ay ücretsiz oyun indirip kütüphanenize ekleyebileceğiniz premium üyelik sistemi. Her ay 200 TL üzeri oyun dağıtan sistemin aylık ücreti ise 24 TL civarı. Şuan Psn Plus'ın 10. yıl dönümü nedeniyle 12 aylık Psn Plus üyeliği 180 TL'dir.

Call of Duty®: Modern Warfare® 2 Campaign Remastered

Boyutu: 48.48 GB

Yeni nesil için gerçek yüksek çözünürlükle tasarlanan 2009'un rekor kıran oyunu Call of Duty®: Modern Warfare® 2 ile destansı tek oyuncu sefer modunu yeniden yaşayın. Sefer, dünyada rekorlar kıran ünlü Call of Duty® 4: Modern Warfare® oyunundaki dramatik olaylardan hemen sonrasında devam ediyor. Sürükleyici ve heyecanlandırıcı aksiyonun en iyi örneği Modern Warfare® 2'de oyuncular dünyayı yıkımın eşiğine getirmeye hevesli yeni bir tehditle yüzleşiyor.

Call of Duty®: Modern Warfare® 2 Seferi geri döndü; geliştirilmiş dokular, animasyonlar, fizik tabanlı görselleştirme, yüksek dinamik aralıklı ışıklandırma ve çok daha fazlasına sahip. Dünyadaki düzeni yeniden sağlamak için küresel savaşta Soap, Price, 'Ghost' ve Görev Timi 141'in geri kalanına katılın ve Cliffhanger, The Gulag ve Whiskey Hotel'in de dahil olduğu klasik görevleri deneyimleyin.

Fall Guys: Ultimate Knockout

İndirimsiz Fiyatı: 88 TL / Boyutu: 3.95 GB

Fall Guys, çevrimiçi 60 kişiye kadar birlikte oynanabilen ücretsiz bir çok oyunculu parti oyunu. Turlar ilerledikçe yoğunlaşan bir kaos ortamında ilerlemeye ve en son ayakta kalan kişi olarak zafere ulaşmaya çalışıyorsun.

Fall Guys: Ultimate Knockout'ta bir sürü oyuncu çevrimiçi olarak birlikte yarışa başlıyor, giderek daha da çılgınlaşan bir kargaşanın içinde hedefe koşuyorlar. En son ayakta kalan kazanıyor. Acayip engellerle mücadele ediyor, çılgın rakiplerin arasından sıyrılmaya çalışıyor ve düşe kalka, fizik kurallarını zorlaya zorlaya zafere koşuyorsun. Zafer tacı için bu mücadelede gurur yapmaya gerek yok, zira başarısızlığın bile muhteşem olacak.

Devasa Çevrimiçi Curcuna: Türlü türlü acayip engellerle dolu bir parkurda, hepsi de sonraki tura geçmeyi ve sonunda kazanmayı en az senin kadar isteyen bir sürü rakiple birlikte çevrimiçi olarak mücadele ediyorsun.

Rekabet ve İşbirliği: Rekabete dayalı herkes tek başına modunda veya kaybeden takımın tüm üyelerinin elendiği iş birliği modunda oyna.

Komik Fizik: Rakiplerinin muhteşem fizik yasaları karşısında nasıl eğilip büküldüklerini, hoplayıp, zıplayıp tepe taklak olduklarını keyifle izle.

Harika Kişiselleştirme Seçenekleri: Havalı ananas kostümünden son moda tavşan şapkalarına kadar pek çok öğe ile karakterini özelleştir ve yenilirsen de tarzınla yenil.

Oyunları kütüphanenize eklemek için acele edin. Bu oyunlar 1 Eylül 2020 tarihine kadar kütüphaneye eklenebilir.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Oyun Haberleri kategorisinden Yazılar