New World Rise of the Angry Earth Çıktı

04 Ekim 2023 0 Yorum 1 dakika, 12 saniye

New World için yeni genişleme DLC paketi Angry Earth 3 Ekim itibari ile oyunculara sunuldu. Binek ve yeni bir bölgenin oyuna eklenmesine aracılık eden DLC paketinin çıkış fiyatı 490 TL olarak belirlendi. Peki DLC paketi oyuna tam anlamıyla hangi değişiklikleri getiriyor?

Binek Sistemi

3 farklı binek oyuna ekleniyor. Bunlar ise atlar, kurtlar ve aslanlar. Binicilik sistemi de oyuna eklenen özellikler arasında. Bineğinizin daha hızlı gitmesi için onun üzerinde vakit geçirdikçe, trade skill kısmından seviyenizi yükselterek aranızdaki bağı kuvvetlendirebilirsiniz. Ayrıca bineklere özel yeni eşyalar oyuna eklenmiştir.

Artık Level 65 ve GS 700

Toplama seviyeleri 250'ye, karakter leveli ise 65 e çıkarıldı. Ayrıca 600 ve dolaylı olarak 625 yapılan gear score puanı da 700 olarak değiştirildi.

Artifact'ler

Yeni güçlü silah ve zırh seviyesi olan artifact'ler oyuna eklendi. Bir dizi görev tamamlayıp bunların peşinden koşabilirsiniz.

Flail Silahı Eklendi

Hazırlıksız kalkan silahı olarak bilinen tek elli bir silah oyuna eklenmiştir. Yakın dövüş, gizli büyü ve güçlü savunmaların bir kombinasyonu sayesinde, kullanıcı, saldırıyı bırakmadan grubunun etkinliğini artırabilir.

Elysian Wilds Bölgesi

Oyuna yeni eklenen Angry Earth bölgesi Elysian Wilds bölgesinde oynayabilirsiniz.

Daha fazla özellik için genişleme paketini satın alabilirsiniz.

Steam üzerinden satın almak için bağlantıya gidebilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Oyun Haberleri kategorisinden Yazılar