Stranded Deep Su Şişesi Nasıl Yapılır?

14 Ocak 2021 0 Yorum 2 dakika, 16 saniye

Stranded Deep oyununda su önemlidir. Bu suyu taşıyabilmek ise daha önemlidir. Adalar arası seyahatte ne kadar fazla suyunuz olursa o kadar rahat bir şekilde malzeme toplayabilirsiniz. Su şişeleri oyunda en yüksek su kapasitesine sahip olan su depolama eşyalarıdır. Su şişeleri beş birim su depolamaktadırlar. Tarlalarınızı sularken kırba üç birim su aldığı için git gel çok yapılıyor ama su şişesi daha fazla kapasite olduğu için kırbaya göre git gel derdiniz daha az olmaktadır.

Stranded Deep Su Şişesi Ana Şablon:

  • İki tane kil.
  • Bir tane halat.
  • Fırın.

Su şişesi üretebilmek için kili işlemeniz gerekecek bunun içinde fırınınız olması gerekmektedir.

Halat için ya batıklara dalış yapacaksınız konteynırlardan toplayacaksınız ya da yuka bitkisi veya palmiye fidanları herhangi bir kesici eşyanız ile kesip lifli yaprakları toplayacaksınız ve dört tane lifli yapraklar ile bir tane halat elde edeceksiniz.

Kil oyun içinde bazen şans eseri denk geliyor bazen batıklarda çıkıyor ama size tavsiyem nefes arttırıcı için ve oyun içi saat olarak on bir gibi(bu saatlerde güneş ışıkları daha net bir şekilde aydınlatır okyanusu) dalın okyanusa mercanların çok olduğu yerlerde keşif yapın mutlaka denk gelirsiniz. Kil kayasını kazmak için kazmaya ihtiyacınız var yanınızda bulundurun. Her bir kil kayasından toplamda altı adet kil çıkmaktadır.

İki adet kili ve bir adet halatı çantanıza ekleyin ardından fırına yaklaşın klavyenizden önce ‘E’ tuşuna sonrada ’Q’ tuşuna basın tüketim maddeleri menüsünü açın daha su şişesini seçin ve üretin. Üretim tamamlandıktan sonra çantanıza eklenecektir.

 

Stranded Deep Su Şişesi Nasıl Kullanılır?

Su şişesini elinize alın ardından su damıtıcıya yönelin ve ‘E’ tuşuna uzun basılı tutun su şişesinin göstergesi bir birim dolmuş olacak bu işlemi beş defa tekrarlayın bu şekilde su şişesini doldurmuş olacaksanız. Su şişesinden su içmek içinde aynı işlem geçerlidir su şişesini elinize alın ‘E’ tuşuna basılı tutun karakter suyu içer. Bir diğer önemli nokta salda odun konteynırlara şişeleri koyabilirsiniz fakat oyun şunu yapıyor boş ve dolu su şişesini tek bir hücreye koymanıza olanak sağlıyor. Yer kaplama açısından güzel fakat karıştırma ihtimalinizde yüksek boş ve doluları ayrı odun konteynırlara koymanızda fayda var.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar