7 Days To Die Tohum Becerileri Nasıl Geliştirilir?

04 Mayıs 2024 0 Yorum 1 dakika

Kendi kendine yeten bir ortam oluşturmak istiyorsanız tarım oldukça önemlidir. Patates, yaban mersini, şerbetçi otu, mısır gibi ürünleri ekip yetiştirerek gıda problemini giderebilir hatta tüccara bu ürünlerden yemekler üretip satabilirsiniz. Dünyanın sonunun geldiği bir ortamda yemek iyi para edecektir.

Tohum Kitabı

Tohum bilgileri edinmek için Güney Çiftliği isimli kitabı okumalısınız. Bu kitabı, çiftlik evlerinde, posta kutularında, gazete kutuları, kitap mağazaları, okul gibi lot bölgelerinden elde edebilirsiniz.

7 Days To Die - Tohum Bilgileri

12 adet ürün yetiştirmeniz mümkün. Fakat bu ürünleri yetiştirebilmek için kilitlerinin açılması gerekmektedir. Hem mevcut üründen tohum elde edebilir hemde bir tarla bloğuna bu tohumu ekip yetiştirebilirsiniz. Tohum bilgileri ekranına "N" tuşuna basıp, Üretim Becerileri sekmesine gelip 2. sayfadaki Tohumlar başlığından ulaşabilirsiniz.

1. Seviye Pamuk
3. Seviye Altınbaşak ve Krizantem
5. Seviye Kahve
8. Seviye Aviza Ağacı
10. Seviye Aloe
12. Seviye Yaban Mersini  ve Şerbetçiotu
14. Seviye Bal Kaabağı
16. Seviye Mantar
18. Seviye Mısır
20. Seviye Patates

Ayrıca Süper Mısır Tohum Tarifi elde ederseniz bu bitkiyi de yetiştirebilirsiniz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar