Life by You Ne Zaman Çıkacak?

05 Mayıs 2024 0 Yorum 2 dakika, 15 saniye
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Google News Takip Et Takip Et

Paradox Interactive tarafından yayınlanacak olan ve bir diğer Paradox geliştiricisi Paradox Tectonic tarafından geliştirilen Life by You, Sims serisine rakip olacak. Büyük strateji oyunlarıyla tanıdığımız firma ara ara diğer kategorilerde oyunlarda deniyor.

Son zamanlarda moda olduğu şekilde Erken Erişim etiketiyle 4 Haziran 2024 tarihinde çıkış yapacak.

Oluşturduğun insanlar, inşa ettiğin kasabalar, anlattığın hikayelerin tüm kontrolünü eline al. Ha bir de, evet... Modlar! Bir Erken Erişim oyunu olarak, doğrudan siz oyuncularımızla birlikte çalışmak, oyunun geliştirilme aşamasında önceliklerimizi belirleyecek ve Life by You'yu tam sürüme ulaştıracak fikir ve içerikleri belirlemek için sabırsızlanıyoruz. Hayatın, hayal gücüyle birleşince güzelleştiğini biliyoruz, bu yüzden sahip olduğun hayatları istediğin gibi tasarlamak veya hayata dair tüm kuralları ihlal etmek için çok çeşitli Oluşturucu Araçlarını kullanımına sunuyoruz.

Şimdiye kadar yapılmış en açık dünyalı ve modlanabilir yaşam simülasyonu oyunlarından biri olmak üzere tasarlanmış Life by You ile oluşturacağın insanları, hikayeleri ve eserleri heyecanla bekliyoruz. Yapımcının oyunu tanımlaması ise;

Açık bir dünyada oyna:
Hiçbir yükleme ekranıyla karşılaşmadan hayatın tadını çıkar. Gerçek dilinde konuşmalar yap. Kırsal bölgelerde arabanı veya motosikletini sür. Yeni deneyimlerin kapısını aralamak için görevleri keşfet ve tamamla.
Konuşmalarla hikayeler anlat:
Gerçek dilde yapılan tüm konuşmalar, insanının benzersiz durumuna göre oluşturulur. Oyun içinde kendi konuşmalarını bile inşa edebilirsin.
Yaratıcılığını genişlet:
Modlar ile kendi oyun içi içeriklerini tasarla. Çok çeşitli ve derinlikli Oluşturucu Araçlarını kullan. Oynanışı istediğin zaman değiştir. Yaşam senin. İster tasarla, ister boz.
Kontrolü eline al:
İnsanlarını yerlerine sürükle ve bırak, istersen üçüncü şahıs modunda onları doğrudan kontrol et. İster birinin hayatını yaşa ister çok sayıda insanın hikayelerini anlat. Kariyer basamaklarını tırman. Aşık ol. Aileni kur.
Kendi dünyanı tasarla:
İnsanlarının hayallerindeki evleri veya işleri sıfırdan inşa et. Hepsini tepeden tırnağa dayayıp döşe. Kocaman kasabaları ister sürükle, ister yık, ister yeniden düzenle.
Tamamen özelleştirilmiş insanlar oluştur:
İnsan Oluşturucu ile, derin kişilikleri ve karakter özellikleri de içeren ailelerini tasarla. İnsanlarını istediğin zaman tasarla veya düzenle.

Paradox Interactive

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Oyun Haberleri kategorisinden Yazılar