Fallout: New Vegas 2 Ne Zaman Yayınlanacak? Çıkış Tarihi Açıklandı mı?

20 Ocak 2021 0 Yorum 1 dakika

Bethesda oyun stüdyoları tarafından sevilen bir seri olan Fallout'un henüz resmi olarak duyurulmamış New Vegas 2 için daha önce Valve firmasına ait oyunlar hakkında bilgi ve çıkış tarihlerini duyuran Tyler McVicker, bu seferde 2025 yılında seriye katılacak olan oyun olarak Fallout: New Vegas 2 hakkında bilgiler verdi.

Yine aynı yayıncı Fallout 5 için 2030 yılını çıkış olarak planlandığını söylerken firmanın ilk olarak 25 Ocakta çıkması beklenen Starfield( Uzay temalı RPG) üzerine yoğunlaştığını ve daha sonra sırasıyla Deathloop* , Fallout 76(Yenilenmiş olarak) çıkacağını da izleyicileriyle paylaştı.

* Deathloop: 21 Mayıs 2021 tarihinde PC ve PS5 platformlarında çıkacağı duyurulan Multiplayer FPS oyunudur.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :) Ayrıca bana ulaşmak isterseniz hemen hemen buralardayım: Facebook Twitter Instagram

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Oyun Haberleri kategorisinden Yazılar