Psn Plus 2021 Ocak Ayı Ücretsiz Oyunları

13 Ocak 2021 0 Yorum 1 dakika

Playstation Plus üyelerine özel üyelikleri boyunca hiçbir ücret ödemeden kullanabilecekleri Shadow of the Tomb Raider ve GreedFall oyunları Ocak ayı itibari ile indirilebilir ve kütüphaneye eklenebilir.

Shadow of the Tomb Raider

Tomb Raider 3. serisinin oyunu olan Shadow of the Tomb Raider 12 Eylül 2018 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Çoklu platform olan oyunu PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, Linux ve Mac OS işletim sistemli bilgisayarlarda oynayabilirsiniz. Oyun, 2015 yılında piyasaya çıkarılan Rise of the Tomb Raider'in hikayesinin devamı niteliğinde bir anlatıyla geçen aksiyon-macera oyunudur.

GreedFall

GreedFall 10 Eylül 2019 tarihinde PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X and Series S ve Microsoft Windows platformlarında oyuncuyla buluşmuş aksiyon, macera temalı rol yapma oyunudur. Fantastik bir açık dünyada RPG oyun tarzının sunduğu imkanlar dahilinde kendi hikayenizi yazabilirsiniz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Oyun Haberleri kategorisinden Yazılar