Bdo - Manos Aksesuarları Nasıl Yapılır?

13 Haziran 2021 1 Yorum 3 dakika, 24 saniye

Yaşam karakterinize takmak veya satıp para kazanmak için Manos aksesuarları (Manos Kemer, Manos Yüzük, Manos Küpe ve Manos Kolye) yapabilirsiniz. İlk bakışta oyunun craft sistemi yeterli derecede kar etmemize izin vermiyor olarak gözüksede, Heidel'de yer alan Genel Ürün Satıcısı Lara'nın günlük görevi sayesinde manos aksesuarları neredeyse bedavaya getirebiliriz.

Manos Kemer için Neler Gerekli?

Manos kemer aksesuarı elde etmek için gerekli malzemeler ve bu malzemelere nasıl erişeceğiniz hakkında bilgiler;

10 Adet Yanık Parça / 40 Adet Büyülü Parça 5 Adet Manos Taşı
10 Adet Kızıl Alev Özü 100 adet Saf Titanyum Kristali
Manos Kemer Üretimi için Gerekli Malzemeler

Yanık Parça: Heidel Genel ürün satıcısı Lara'nın Büyük Buluşu ve Ekmek isimli günlük görevini yaparak hergün 1 adet elde edersiniz. Ayrıca bu görevde 4 yapraklı yonca elde edeceksiniz. 15 Adet 4 yapraklı yonca biriktirdiğinizde Lara'da yeni bir görev açılacak ve ödül olarak 3 adey yanık parça verecek. Ayrıca Kimya kutularını imparatorluk teslimatı yaparak elde edeceğiniz nişanları biriktirerek 100 adet olduğunda 1 adet yanık parça ile takas edebilirsiniz.

Büyülü Parça: Büyü kristallerini eriterek elde edebilirsiniz. Büyü kristalleri oyunun birçok slotundan düşmektedir. Merkez Pazar üzerinden büyü kristalleri satın alabilirsiniz.

Manos Taşı: Takas ve denizcilikle uğraşıyorsanız bu eşya size deniz yaratıklarından veya denizcilerinizin denizden çıkardığı eşyalardan gelmiş olmalı. Eğer yine de ihtiyacınız varsa şehirlerde Kuyumculardan satın alabilirsiniz.

Saf Titanyum Kristali: Rosar silahları ısıtarak elde edebilir yada Titanyum Külçe(3) ile Metal Çözücü(2) ısıtarak elde edebilirsiniz. Merkez pazarda satan varsa oradan da alabilirsiniz.

Kızıl Alev Özü: Bu eşyayı elde etmek sizi biraz zorlayabilir. Bunun için 2 adet kızıl alev meyvesi(Çiftçilik yaparken tohum geliştirme esnasında düşer), 2 adet Yükseliş izi, 4 adet Dişbudak Bitki Özü, 3 adet Cüce mantarı Kimya aleti kullanarak üretebilirsiniz.

Not: Yükseliş izini herhangi bir Yuria ekipmanı eriterek elde edebilirsiniz.

Manos Küpe Nasıl Yapılır?

Manos küpe aksesuarı yapmak için gerekli materyaller ve bu materyalleri nasıl elde edebilirsiniz?

10 Adet Yanık Parça / 40 Adet Büyülü Parça 5 Adet Manos Taşı
10 Adet Büyü Özü 100 adet Saf Vanadyum Kristali
Manos Küpe Üretimi için Gerekli Malzemeler

Kemeri elde etmek için gerekli eşyaları açıklarken Manos Taşı, Büyülü Parça veya Yanık Parça'yı nasıl elde edeceğinizi aktarmıştık. Bu yazıdan sonraki eşyalarda bunları tekrar açıklamadan diğer gerekli eşyalara değineceğiz.

Saf Vanadyum Kristali: Rosar silahları ısıtarak elde edebilir yada Vanadyum Külçe(3) ile Metal Çözücü(2) ısıtarak elde edebilirsiniz. Merkez pazarda satan varsa oradan da alabilirsiniz.

Büyü Özü: Büyü Meyvesi 2 adet, Dişbudak Bitki Özü 4 adet, Ateş Tanesi Çiceği 3 adet ve Karanlık tozu 2 adet evdeki kimya aletinde işleyerek üretebilirsiniz.

Manos Yüzük Nasıl Yapılır?

Manos yüzük aksesuarı yapmak için gerekli materyaller ve bu materyalleri nasıl elde edebilirsiniz?

10 Adet Yanık Parça / 40 Adet Büyülü Parça 5 Adet Manos Taşı
10 Adet Bolluk Özü 100 adet Saf Vanadyum Kristali
Manos Yüzük Üretimi için Gerekli Malzemeler

Bolluk Özü: 2 adet Bolluk meyvesi, 4 adet huş bitki özü, 2 adet yükseliş izi ve 3 adet bulut mantarı evdeki kimya aletinde işlenerek 1 adet elde edilir.

Manos Kolye Nasıl Yapılır?

Manos Kolye aksesuarı yapmak için gerekli materyaller ve bu materyalleri nasıl elde edebilirsiniz?

10 Adet Yanık Parça / 40 Adet Büyülü Parça 5 Adet Manos Taşı
10 Adet Güneşin Özü 100 adet Saf Titanyum Kristali
Manos Kolye Üretimi için Gerekli Malzemeler

Güneşin Özü: 2 adet güneşin meyvesi, 4 adet Çam bitki Özü, 2 adet toprak izi ve 3 adet ok mantarı evdeki kimya aletinde işlenerek üretilebilir.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Craft kategorisinden Yazılar