Warpath Ücretsiz Kupon Kodları 2022

28 Nisan 2022 0 Yorum 1 dakika

LilithGames tarafından yayınlanan RTS türündeki Warpath oyunu için ücretsiz ödüller elde edebileceğiniz kupon kodları paylaşım sayfasıdır. Bu tanıtım kodları firma tarafından ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. Oyunu oynayanlar veya oynamayı düşünenlere destek olmak amacıyla paylaşılmaktadır. Aşağıdaki kodları girerek oyun esnasında posta kutunuza özel ödüller alabilirsiniz. Kupon kodlarını kullanmak için buraya tıklayın. Açılan sayfaya oyun ID'nizi girin. Daha sonra "Send Code" butonuna tıklayın. Oyun içi posta kutunuza bir doğrulama kodu gönderecek. O kodu yine aynı sayfada "Verification Code" alanına yazın ve giriş yapın. Ardından aşağıdaki tabloda yer alan kupon kodlarını girebilirsiniz.

Warpath 2022 Ücretsiz Kupon Kodları Listesi:

Kupon Kodu Ödül
MERRYXMAS Özel Ödüller
TY21 Özel Ödüller
HAPPY2022 Özel Ödüller

Kupon kodlarının süresi dolmadan bir defa olmak üzere kullanabilirsiniz. Listede süresi dolmuş bir kod olursa lütfen yorum bölümünden bize bildirin.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Kupon Kodları kategorisinden Yazılar