Fifa 22 Xbox Game Pass ve EA Play Kullanıcılarına Sunuldu

28 Nisan 2022 0 Yorum 1 dakika

Gelecek ay Ps Plus için ücretsiz dağıtılacak olan Fifa 22 Xbox One ve Xbox Series X/S ile EA Play abonelerinin kullanımına dahil edildi. 1 Ekim 2021 tarihinde piyasaya sürülen Fifa 22, yenilenen Playstation Plus için abonelerine Mayıs ayı ücretsiz dağıtılacak. Bu adımın hemen sonrasında Xbox Game Pass aboneleri de oyunu Xbox One ve Xbox Series X/S sürümü cihazlarına ek bir ücret ödemeden ekleyebilecek. EA Sport, Katar'da düzenlenecek Dünya Kupası organizasyonu öncesi neredeyse tüm konsol oyuncularını kapsayacak şekilde oyunu paylaştı diyebiliriz. Ayrıca EA Play üzerinden PC kullanıcıları da unutulmadı. Fakat Game Pass, EA Play ve PS Plus sistemleri aylık ücrete sahip ve abonelik sistemi olduğunu unutmamak gerekli.

PS5 ve PS4 için Fifa 22'nin fiyatı 800 TL. Fifa 22 Ultimate Sürümü Xbox One ve Xbox Series X/S için 999 TL. Steam üzerinden satın almak isteyen PC kullanıcıları ise 600 TL ödemek zorunda. Bu fiyatlara bakınca aylık abonelik almak oldukça cazip gibi duruyor.

Fifa 22 Fragmanı:

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Oyun Haberleri kategorisinden Yazılar