PS Plus Şubat Ayı Ücretsiz Oyunları

03 Şubat 2021 0 Yorum 1 dakika

Playstation Plus aboneleri için ücretsiz olarak hesabına ekleyip abonelik boyunca oynayabileceği 2 yeni oyun Şubat 2021 tarihiyle belli oldu. Bu oyunlar Control Ultimate Edition ve Concrete Genie.

Concrete Genie, PS4 Pro için geliştirilmiş, VR Gözlüğü kullanılabilen aksiyon-macera oyunudur. Unreal Engine 4 oyun motoruyla geliştirilen oyun birçok ödüle aday olmuş sadece 2019 Gamescom En iyi aile oyunu ödülünü kazanmıştır. Bu oyun PS4 ve PS5 sahipleri tarafından kütüphaneye eklenebilir.

Control Ultimate Edition oyunun en büyük paketidir. İçerisinde

  • Control Temel Oyun
  • "The Foundation" Genişletmesi
  • "AWE" Genişletmesi

oyun ve genişletme paketleri yer alır. Bu oyun PS4 ve PS5 sahipleri tarafından kütüphaneye eklenebilir.

2 Şubat 2021 tarihinde yayınlanan Destruction AllStars sadece PS5 sahibi PS Plus aboneleri tarafından ücretsiz sahip olunabilir. Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan oyun aksiyon ve araçlı savaş oyunu kategorilerinde yer almaktadır.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :) Ayrıca bana ulaşmak isterseniz hemen hemen buralardayım: Facebook Twitter Instagram

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Oyun Haberleri kategorisinden Yazılar