Clash of Clans Usta İnşaatçı (6.İnşaatçı) Nasıl Alınır?

02 Şubat 2021 0 Yorum 1 dakika, 3 saniye

Clash of Clans'da 5 inşaatçıyı taş ile aldıktan sonra, Usta inşaatçıyı (6.inşaatcı) alabilmek için bazı yükseltmeleri tamamlamanız gerekir. Bu yükseltmeler asıl köyde ve ikinci köy olan inşaatçı köyünde yer alan bazı binaların son seviyeye kadar yükseltilmesi gerekmektedir.

Asıl köydeki yükseltilmesi gereken binalar:Havanı çoklu havana dönüştürün.Topu çift topa dönüştürün.Okçu kulesini uzun menzile dönüştürün.

İnşaatçı köyünde yükseltilmesi gereken binalar:Top Arabasını 18.seviyeye yükseltin.Mega Teslayı 9.seviyeye yükseltin.Savaş Makinesini 30.seviyeye yükseltin.

Usta inşaatçıyı asıl köye gönderebilmek için ilk önce asıl köye Usta İnşaatçı binasını yerleştirmeniz gerekir. Asıl köyden, İnşaatçı binasına Usta inşaatçının kulübesine dokunarak gönderebilirsiniz.

Usta inşaatçıyı istediğiniz köyde bir bina inşa ederken kullanabilirsiniz. Örneğin asıl köyde inşa edecek bir şeyiniz yok fakat ikinci köyde 2 inşaat yapmanız gerekirse istediğiniz zaman geri çağırabilirsiniz. Yani her iki köyünüzde de usta inşaatçıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :) Ayrıca bana ulaşmak isterseniz hemen hemen buralardayım: Facebook Twitter Instagram

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Mobil Oyunlar kategorisinden Yazılar