Archeage 2 Ne Zaman Çıkacak?

23 Şubat 2023 1 Yorum 1 dakika, 10 saniye

Kasım 2022 tarihinde ilk tanıtım videosu yayınlanan Archeage 2 ne zaman çıkacak? Çıkış tarihi resmi olarak açıklandı mı? gibi sorular serinin ilk oyununa aşık olmuş oyuncu kitlesi tarafından bolca sorulmaya başlandı bile. Archeage 2 bugüne kadar yapılmış en gelişmiş yaşam becerileri ve ticareti online MMORPG tarzında oyuncuya yansıtan serinin devamı niteliğinde olacak.

Çıkış tarihi olarak henüz resmi bir açıklama maalesef geliştirici tarafından yayınlanmış değil. Fakat oyun severler, 2024 yılından önce oyunun çıkmasının imkansız olduğunu söylüyor. Serinin ilk oyununa göre baştan çıkarıcı grafik ve animasyonların oyuncuya tanıtıldığı videoda, gerçekçi bir açık dünyanın izleri yer alıyor.

Tüm bu güzelliklerin yanında yayıncı firmanın Kakaogames olması oyuncuların P2W'ye ağırlık verileceği endişesi taşımasına neden oluyor. Kakao Games zamanında BDO'nun yayıncısıyken ağırlık ve envanter gibi sorunlar nedeniyle birçok oyuncu oyuna başladıktan kısa süre sonra oyunu bırakmıştı.

Geliştiriciler ve yayıncıların para kazanmasına herhangi bir şey söylemek mümkün değildir lakin aşırı derecede satın alma odaklı online oyuncular bir süre sonra yakaladığı ivmeyi kaybedip oyun dünyasında yok oluyorlar.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Oyun Haberleri kategorisinden Yazılar