ARK Survival Evolved Trike Eyeri Nasıl Yapılır?

28 Ocak 2021 0 Yorum 1 dakika, 14 saniye

Oyunda artık belli işlerini kolaylaştırmanız adına dinozorları eğitmeniz ve bu dinozorlar ile gündelik işlemlerinizi daha hızlı bir şekilde yürütebilirsiniz. Oyunda temel ya da ileri seviyede olun narkotik meyvesi her zaman önemlidir. Trike sizin narkotik meyvesi toplamanızı kolaylaştıracak bu şekilde daha çok dinozor ve daha çok ilerleme anlamında olacak. Trikeyi evcilleştirseniz bile narkotik meyvesi hemen toplayamazsınız bunun için Trike eyerini yapmanız gerekir. Eyer yapmadan sadece dinozor sizi sadece takip et, savun veya saldır gibi işlevler için kullanmış olursunuz.

ARK Survival Evolved Trike Eyeri Ana Şablon:

  • Yüz kırk adet deri.
  • Seksen adet lif.
  • Yirmi beş adet odun.

Kesici bir saldırı aletiniz ile ada çevrenizdeki dinozorları avlayın ve derileri toplayın. Dinozorları öldükten sonra balta ile keserseniz et verir ağırlıklı kazma ile keserseniz ağırlıklı deri verir.

Ada zemininden ‘E’ tuşuna basarak çimenimsi otları toplayarak lif elde edin.

Bir kazma yardımıyla ağaçları kesin ve odun elde edin.

Tüm malzemeleri çantanıza ekleyin daha sonra üretim menünüzden trike eyeri yapın. Unutmayın eyeri yapmak için ilk olarak enegram puanı harcayarak trike eyerinin kilidini açmanız lazım.

Eyeri üretin ve dinozorunuza yönelin daha sonra ‘E’ tuşuna basın ve envanter de ki eyeri dinozor istatiskleri olan bölmeye sürükleyin ve eyeri dinozora koymuş oluyorsunuz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar