New World - Asitlenmeye Karşı Direnç Nasıl Elde Edilir?

22 Ocak 2024 3 Yorum 1 dakika, 21 saniye

New World oyuncuları son seviyeye ulaştıktan sonra daha gelişmiş ekipmanlar üretmek, değerli nadir eşyalar düşürmek için Brimstone Sands bölgesinde bulunan Asit noktalarındaki Elite kutuların peşine düşer. Bu kutular, asitli suyun ortasındadır ve oyuncu bu suya girdiğinde canı hızla düşer. Ayrıca varsayılan olarak tanımlanmış Asit Dirençi 50 puandır. Suya girer girmez bu puan hızla geriye doğru sayacak, sıfırlandığında ise bir süre asit debuff'ı oyuncunun başını ağrıtacaktır.

Hem bu 50 rakamını yükseltmek, hem de suya girdiğimizde bu puanın düşüş hızını yavaşlatmak için kullanabileceğimiz bir taş bulunur. Chitin Padding gemini elbiselerinize takara +12 Asit dirençi kazanırsınız. Ayrıca puan düşüş hızını %15 azaltacaktır. Her bir parçada bu etkileri kazanabilirsiniz.

Chitin Padding Nasıl Üretilir?

Chitin Padding Forge tezgahında, 200 seviye Armoring becerisine sahipseniz üretebilirsiniz.

Runic Leather ve Phoenixweave eşyalarını üretmek istiyorsanız 200 seviye deri ve ot tezgahı becerisine sahip olmalısınız. Aloe Gel ve Cactus Flesh, Brimstone Sands topraklarında kolayca elde edebilirsiniz. Chitin Plate ise, 200 level deri tezgahında Brimstone Sands bölgesinde bulunan beast özellikli akreplerden düşen parçalardan üretilebilir.

Tavsiyemiz; Sadece 3 parça asit taşı takmanız. Diğer 2 parçaya Luck taşı takabilirsiniz. 5 parça asit taşı takmak sizi neredeyse bu bölgede ölümsüz yapabilir, fakat burada olmamızın asıl nedeni değerli eşyalar elde etmek. Bu nedenle şans arttıran taş daha önemlidir.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Craft kategorisinden Yazılar