Stranded Deep Uyku Matı Nasıl Yapılır?

22 Ocak 2021 0 Yorum 1 dakika, 39 saniye

Stranded Deep hayatta kalma oyunun da oyun kaydı sadece uyuduğunuzda yapılmaktadır. Diğer adalarda bazı durumlarda gece kalacaksınız aydınlatma olmadığı sürece adada kalmak size fayda sağlamaz hatta zararlı bile. Bu durumda uyku ile gündüze geçmek en iyisi gittiğiniz adalarda çadır kurup uyuyabilirsiniz fakat sal üstünde gece vaktine denk gelirseniz uyumanız imkânsız. Bu durumda en iyi seçenek uyku matı yapmaktır.

Stranded Deep Uyku Matı Avantajları:

  • Tek seferlik bir eşya değildir.
  • Kurulumu kolaydır.
  • İstediğiniz yere taşıyabilirsiniz.
  • İstediğiniz yere koyabilirsiniz.
  • Çantanızda veya odun konteynerda depolayabilirsiniz.

Stranded Deep Uyku Matı Dezavantajları:

  • Odun konteynerda veya çantanızda sadece bir birim yer kaplar.

Stranded Deep Uyku Matı Ana Şablon:

  • Üç adet işlenmiş deri.
  • Üç adet odun.
  • Üç adet bez.

Avladığın hayvanlardan elde ettiğiniz derileri tabaklama askısında işlenmiş deriye dönüştürebilirsiniz ya da okyanuslardaki gemi batıklarında işlenmiş deri toplayabilirsiniz. Üç adet işlenmiş deriyi çantanıza ekleyin.

Palmiye ağacını kesin bir tane kütüğü kesin ve dört tane odun çıkacak üç tanesini çantanıza ekleyin.

On iki tane lifli yaprakları çantanıza ekleyin daha sonra tezgâhta üç tane bez üretin üretilen bezleri çantanıza ekleyin.

Tüm malzemeleri çantanıza ekleyin daha sonra klavyeden ‘C’ tuşuna basın ardından üretim menüsünden mobilya simgesine gelin ve uyku matını seçin üretin ve çantanıza eklenir.

 

Stranded Deep Uyku Matı Nasıl Kullanılır? Uyku matını çantanızdan elinize alın daha sonra Mouse sol tuşu ile herhangi bir zemine yerleştirin ardından uyku matına yönelin ve ‘E’ tuşuna uzun basılı tutun daha sonra ekrana açılır menüden uyu seçeneğini seçin karakter hem uyumuş olacak ve sabah olacak hem de oyun kaydedilmiş olacak. Daha sonra tekrar ‘E’ tuşuna basın ve uyku matı çantanıza eklenmiş olur.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar