Black Desert Online Denizcilik Şöhreti Nasıl Yükseltilir?

02 Aralık 2021 0 Yorum 1 dakika, 25 saniye

Oyunda deniz ile haşırneşirseniz denizcilik şöhreti bazı durumlarda düşebilir ve eksi karmaya inebilir. Bu durumda mevcut durumunuz donanma iken korsan olabilir. Eğer korsan seviyesine düşerseniz sadece Kuit Adası iskele sorumlusu Gafur haricinde hiçbir iskele sorumlusu ile konuşamazsınız. Hatta Geminin dümenini tuttuğunuzda iskele yakınlarında NPC'ler size saldırır.

Denizcilik Karması Eksi olan oyuncuların Gemisi Kırmızı Görünür ve Saldırılabilirdir.

Diğer oyunculara geminiz kırmızı bir şekilde gözükür ve saldırılabilir. Yani oyuncular PVP açmadan sizin geminize saldırabilir. Bu durumdan kurtulmak için deniz canavarları öldürmeniz gerekir. Kara Pas, Dokuz Diş gibi büyük yaratıklar 2K civarında(Tövbe Gözyaşı ile birlikte) denizcilik karması yenileyecektir. Fakat bu gerçekten hem yaratığı öldürürken harcadığınız zaman hem de mesafe nedeniyle önerilmemektedir.

Sessizlik Denizi - Black Desert Online

Hızlı bir şekilde denizcilik karması yenilemek için Iliya Adası arkasında yer alan Sessizlik Denizi oldukça idealdir. Görünürde bir yaratık olmasa da bu bölgede gemi ile hareket halindeyseniz yakınınızda hayalet gemiler çıkacak. Bu gemileri patlatmak hem kolay hemde arka arkaya çıktığı için zaman tasarrufu sağlayacaksınız. Ayrıca Tövbe gözyaşı ile birlikte bu gemileri patlatırsanız her defasında 1500 denizcilik karması kazanacaksınız.

Tövbe Gözyaşı Nedir?

F3 > Vefa mağazasından satın alabilirsiniz.

400 Vefa puanına satın alabileceğiniz 1 saat boyunca %50 Ek karma puanı kazandıran sc'dir. Bu eşyayı hem normal karma hemde denizcilik karması yükseltirken kullanabilirsiniz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar