Raft Survival Ocean Nomad Tıbbi Tablo Nasıl Yapılır?

20 Şubat 2021 0 Yorum 2 dakika, 35 saniye

Raft Survival Ocean Nomad mobil hayatta kalma üzerine kurgulanmış ve yapılmış bir oyundur. Tıbbi tablo ile oyunda can yenilemesi için bandaj ve işinize yarayabilecek krem, sağlık kitleri gibi eşyaları üretebilmenize yardımcı olur.

Tıbbi Tablo Üretilebilir Malzeme Listesi:

 • Sarı suyu
 • Sarı tozu
 • Şeker
 • Tonik
 • Isı kremi
 • Ruh
 • Krem

Sarı suyu tutkal ve şifa özü için bileşendir. Güneş yanığı etkilerini on değeri ile düşürür. Üretmek için dört dakika ve bir adet eğrelti otu lazımdır.

Sarı tozu uyarıcı ve hafif asit yapmak için bileşendir. Bir adet sarıçiçek ve üç dakika ile üretebilirsiniz.

Şeker ruh üretmek için bileşendir. Bir adet şeker kamışı ve dört dakika gereklidir.

Tonik canlandırıcı ve yorgunluk için enerji veren bir içki karışımıdır. Üretim için iki adet su ve bir adet sarı tozu ile üç dakika da üretebilirsiniz.

Isı kremi soğuk havalarda üşümeniz durumunda vücut ısınızı yüksek tutar. Üretmek için bir adet sarı suyu bir adet mavi yaprak ve altı dakika ile üretebilirsiniz.

Ruh dezenfekte bandajları yapmak için kullanılır. Üretimi için beş adet şeker ve üç adet su ile on dakika içinde üretebilirsiniz.

Krem güneş yanmasını tedavi etmek için kullanılır. İki adet mor çiçek bir adet ruh ile beş dakika da üretilir.

Tıbbi Tablo Ana Şablon:

 • Dört adet özel ahşap tahta
 • Dört adet objektif
 • Dört adet çelik kablo
 • On adet çivi

Özel ahşap tahta, bir kereste fabrikasından oluşturulan mükemmel boyutlara ve oranlara sahip olan özel ahşap tahtadır. Elde etmek için batıkları ve diğer adaları yağmalayın ek olarak kereste fabrikasında iki adet ahşap tahta ve altı dakikanızı ayırarak bir adet özel ahşap tahta üretebilirsiniz.

Objektif, küçük kirli cam parçasıdır. Sadece üretimi montaj tablosunda yapılır. Üretmek için on adet kil ve beş adet kömür ile altı dakika gibi bir süre zarfında üretebilirsiniz.

Çelik kablo, elektronik işçiliği için gerekli küçük çelikten yapılma ve güçlü kablodur. Sadece montaj tablosundan elde edebilirsiniz. Üretmek için iki adet cevher ve dört dakika ile bir adet üretebilirsiniz.

Çivi, demircide cevherin eritilip tekrar kalıba sokulması ile elde edilir. Demircide çivi üretebilmek için iki adet kömür ve bir adet cevher ile üç dakikada beş adet çivi elde edebilirsiniz.

Tıbbi Tablo Nasıl Üretilir?

Ekran sağ alt köşede yer alan çekiç simgeli butona tıklayın.

Ardından sal üzerine yerleştirebilir üretim istasyonları kurmanıza sağlayan ‘üretim’ adlı menüye tıklayın daha sonra tıbbi tabloyu bulun ve bir kez tıklayın. Bileşenlerdeki şartları yerine getirdiyseniz yaratmak butonuna bir kez basın daha sonra sizi sal görünümüne yönlendirecek. Sal zemini üstünden boş herhangi bir yere yerleştirebilirsiniz. Sal zemininde bir karelik alanı kaplar.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar