Black Desert Online - Hazine Parçaları için Alternatif Slotlar

08 Kasım 2022 0 Yorum 3 dakika, 23 saniye

Oyunda dönem dönem etkinliklerle elde edebileceğiniz hazine parçaları alternatif slotlardan da düşmektedir. Bu parçalar, arkeologun haritası, Lafi Bedmountain'in Gelişmiş Pusulası, Mana ve Can potu yapımında ihtiyacınız olan parçalardır. Şimdi sırasıyla hangi parça hangi slottan düşer bunu aktaralım.

Arkeologun Haritası Parçaları Hangi slottan düşer?

Arkeolog'un haritasını yapmak için 4 adet bilinmeyen harita parçasını düşürmeniz gerekmektedir. Bu parçalar Sülfür madeninde Lava Tukar, Lava Etoburu ve Pila Ku hapishanesindeki Alçak sürgün veDemir Yumruk Bekçisi isimli modlardan düşmektedir. Alternatif slot etkinliği geldiğinde ise hangi parça hangi slottaki mobdan düşer hemen yazalım.

Bilinmeyen Harita Parçası BDO Lava Tukar > Taphtar Ovası - Sentor Baltalı isimli mobdan düşer.

Bilinmeyen Harita Parçası BDO Lava Etoburu > Taphtar Ovası - Sentor Avcı isimli mobdan düşer.

Bilinmeyen Harita Parçası BDO Alçak Sürgün > Şahmeran İni - Şahmeran Gözcü isimli mobdan düşer.

Bilinmeyen Harita Parçası BDO Demir Yumruk Bekçisi > Varagon Yuvası - Taş Varagon isimli mobdan düşer.

Lafi Bedmountain'in Gelişmiş Pusulası parçaları hangi slottan düşer?

Pusula parçaları 3 adettir ve Aakman tapınağındaki Aakman Elit Muhafızı ile Hystriadaki Vodkhan ile Elten'den düşmektedir. Alternatif slot etkinliğinde bu parçalar Gyfin Rhasia, Kratuga ve Dikenli Ağaç Ormanındaki bazı moblardan düşmektedir.

Geliştirilmiş Pusula Parçası BDO Aakman Elit Muhafızı > Kratuga'da Elqueesh ile Dikenli Ağaç Ormanında Ahib Salun Ayısı Mızrak Savaşçısı ve Ahib Salun Kurdu Mızrak Savaşçısı moblarından düşmektedir.

Geliştirilmiş Pusula Parçası BDO Vodkhan > Kratuga'daki Belloten isimli mobdan düşmektedir.

Geliştirilmiş Pusula Parçası BDO Elten > Gyfin Rhasia tapınağındaki Gyfin Rhasia Ezici isimli mobdan düşmektedir.

Sınırsız Mana Potu parçaları hangi slottan düşer?

Sınırsız mana potu yapmak için 3 parça gereklidir. Bu parçalar Manşaum ormanında Manşaum Büyük Savaşçısı ve Manşaum Şaman'dan düşen Narc'ın Kızıl Gözyaşı, Navarn bozkırındaki mobları tabaklayarak elde edebileceğiniz Valtara'nın Basireti ve Thsira harabelerinden Yaprak Muhafızı, Çalı Bekçisi ve Sarmaşık Muhafızı isimli moblardan elde edebileceğiniz Markthanan'ın Zehirli Bezesi'dir. Şimdi alternatif slot zamanı hangi eşya nereden düşer onu belirtelim.

Narc'ın Kızıl Gözyaşı Narc'ın Kızıl Gözyaşı > Navarn Bozkırındaki Phnyl isimli kurt devinden düşer. Ayrıca Narc'ın Tesellisi Narc'ın Tesellisi Filler ve Ferrica ve Ferrinalar hariç bütün Navarn Bozkırı moblarından düşebilir.

Valtarra'nın Basireti Valtarra'nın Basireti > Avcılık aracılığı ile Valencia, Kamasylvia, Drieghan, O'dyllita ve Sonsuz Kış dağı bölgelerinden elde edilebilir. Ayrıca yine Valtarra'nın Anısı Valtarra'nın Anısı'da yine avcılık aracılığı ile elde edilebilir.

Markthanan'ın Zehirli Bezesi Markthanan'ın Zehirli Bezesi > Fadus bölgesindeki Fadus savaşçıdan düşmektedir. Katzvariak'ın Ölümcül Zehri Katzvariak'ın Ölümcül Zehri yine bütün Fadus moblarından düşmektedir.

Sınırsız Can Potu Parçaları hangi slottan düşer?

Sınırsız can potu yapmak için 3 parça gereklidir. Bu parçalar Diş Perisi Ormanında Orman Ronarosu Yakalayıcı ve Orman Ronarosu Muhafızından düşen Ron'un Çanı, Sherekhan'nın Mezarında gündüz Garud ve Belcadas moblarından gece ise Garud Belcadas, Nybrica ve Lateh bosslarından düşen Sherekhan'ın Devası, Kızıl Kurt Köyü bölgesindeki Kagtum İnfazcı ve Kagtum Muhafızı moblarından elde edebileceğiniz Kül Rengi Yarım Ay Kagtunak'dır.

Ron'un Çanı Ron'un Çanı > Hilal Tapınağı'nda bulunan Hilal Muhafızı mobundan düşer. Ayrıca Duru Çan Duru Çan, Hilal Tapınağı'ndaki bütün moblardan düşmektedir.

Sherekhan'ın Devası Sherekhan'ın Devası > Protty Mağarası'nda Jera Protty isimli mobdan düşer. Ayrıca Ejderha DişiEjderha Dişi yine Protty Mağarası'ndaki bütün moblardan düşmektedir.

Kül Rengi Yarım Ay Kagtunak Kül Rengi Yarım Ay Kagtunak > Çağrı Harabeleri'nde Çağrı Zırhlı Cengaver isimli mobdan düşer. Kızıl Kurdun Yemini Kızıl Kurdun Yemini Çağrı Harabeleri'ndeki bütün moblardan düşmektedir.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar