Founder's Fortune Maksimum Yerleşimci Miktarı

05 Şubat 2021 0 Yorum 1 dakika

Founder's Fortune evreninde kurduğunuz kasabada kaç kişi olabilir bunu merak ettiniz mi? evet ettiniz. Çünkü oyun o kadar zor ki birçok işe yetişebilmek için çok daha fazla koloniste ihtiyacımız var. Fakat oyun bize bunun bir sınırını getirmiş. Burada yapımcıya da hak veriyoruz. Çünkü her yerleşimciyle ayrı ayrı uğraşmak yeterince zorken yüzlerce yerleşimcinin olması oyuncuyu aşırı derecede yoracağı düşünülmüş.

Oyunda maksimum 13 yerleşimci bulunabilir. Yani en fazla bu kadar karakteri kontrol edebilirsiniz. Yerleşimci sayısının artması için mevcut yerleşimcilerin refahını yükseltip beklentilerini karşılamalısınız. Yaşam kalite istekleri yeni teknoloji araştırmaları ve yerleşimci sayısına göre değişiklik gösterir.

https://tosa.com.tr/founders-fortune-adaya-yeni-yerlesimciler-nasil-gelir/

Eğer yeteri kadar beklentilerini karşılarsanız yeni yerleşimcilerin yukarıdaki makale ile nasıl adanıza geleceğini öğrenebilirsiniz. Aile kurarak onları çocuk yapmaya yöneltirseniz yeni yerleşimciler yerine çocukluktan kendinizin yetiştirdiği eğitimini yaptırıp hangi alanda becerilerinin olacağına karar vermeniz koloninin hayatı için daha önemlidir.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Yardım kategorisinden Yazılar