Lost Ark Tier 1 Upgrade Malzemeleri için Adalar Listesi

06 Mart 2022 0 Yorum 1 dakika, 28 saniye

Lost Ark Tier 1 seviyesine ulaştıysanız yani 50 combat level seviyesine ulaşıp, 250 Gear Score sahibiyseniz artık Tier 1 eşyaları alarak profosyonel bir oyuncu olma yolundaki ilk adımı atmalısınız. Chaos Dungeon'a girmeye hak kazanıyorsunuz. Günlük 2 defa girip ödül almanızı sağlayacak 100 aura puanınızı harcayabilirsiniz. Tier 1 ekipmanlarını Chaos Dungeon'dan düşürebilirsiniz. Günlük 2 defa hakkınızda 2-3 set(Tüm zırh ve silah) düşürebilmeniz mümkündür. Bu eşyaları üzerinize giyerek anında 302 GS puanına ulaşacaksınız. Ana görevlere devam etmek için oyun sonraki adalar için GS puanınızı yükseltmenizi isteyecek.

İşte bu aldığınız Tier 1 eşyalarını Upgrade yaparak GS puanınızı yükseltebilirsiniz. Gear puanı yükseltme konusunda herhangi bir bilginiz yoksa lütfen "Lost Ark Gear Score Nasıl Yükseltilir? Eşya yükseltme" başlıklı makalemizi ziyaret ediniz.

Oyunda silah ve zırhlarınızı yükseltebiliyorsunuz. Bu eşyaları yükseltmek için gerekli Honing malzemelerini ise bazı etkinliklerden elde edebiliyorsunuz. Fakat sizi hızlıca bir üst aşamaya geçirecek kadar çok sayıda bu yükseltme eşyalarını elde edebilmek için bazı adalara uğramanız oldukça önemli. Bu adalara çıkarak buradaki görevleri yapıp çok sayıda Guardian Stone Fragment, Harmony Shard, Leapstone gibi eşyalar elde edebilirsiniz.

Tier 1 Materyalleri için görev veren adalar listesi

Serenity IslandStarlit IsleGlacier IsleDreamgull IslandTotosilver IslandShadow IslandWhite Wave IslandPanda IslandFantasam Island

Yukarıdaki adaların konumu için M tuşuna basıp haritayı açın, ardından açılan kısımda arama kısmına adanın ismini yazarak konumunu bulabilirsiniz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar