PUBG Mobile Lite Başarım Görevleri

06 Şubat 2021 0 Yorum 3 dakika, 40 saniye

Pubg Mobile’deki başarım görevleri oyundaki aynı görsel kaliteyi yakalamak amacıyla Pubg Mobile Lite sürümünede ufak eksiklerle eklenmiştir. Paraşütler, Silah Kaplamaları, Kıyafetler oyunun normal sürümünde mevcut olsa da henüz Pubg Mobile Lite Başarım görevlerine eklenmemiştir. Bunun haricindeki bütün ödüller çok yüksek düzeyde benzerlik göstermektedir.

İlerleyen zamanlarda daha oyunun Lite versiyonunda da yüksek sayıda oyuncu sayısına ulaşma planlayan oyunun yapımcılarının zamanla bu ödüllerde de güncelleme ve yenilikler yaparak diğer ödülleri eklemesi ön görülmektedir. Yine de FPS oyunları içerisinde ciddiye alınacak düzeyde bir oyuncu kitlesine sahip olan Pubg Mobile Lite oyununda bu görevleri tamamlayarak oyun içerisindeki sandıkları açmak veya daha fazla alışveriş yapmak mümkündür.

Bu yollarla görsel olarak çok daha iyi görünümlere sahip olabilirsiniz ve düşmanlarınıza korku salabilirsiniz. Pubg Mobile de hem doğrudan hem de dolaylı yoldan bu ödüllere sahip olunurken, Pubg Mobile Lite de şimdilik sadece dolaylı yoldan sahip olmak mümkündür.

Oyun giriş ekranındaki sağ alt köşede sondan ikinci sırada bulunan Görev butonuna tıklayınız. Daha sonra sağ en üst köşeden sonuncu sıradaki Başarımlar butonuna tıklayarak bu görevlere erişim sağlamış olursunuz. Bu bölmeden hangi modda hangi görevi yaparak, hangi ödüle erişim sağlayacağınızı öğrenebilirsiniz ve tamamlandıktan sonra da ödülü buradan envanterinize ekleyebilirsiniz. Bu görevler En iyi anlar, Maçlar, Şöhret, İlerleme, Ögeler, Sosyal ve Genel olmak üzere 7 farklı türdedir.

  • En İyi Anlar; Bu bölümdeki görevleri tamamlayarak sadece oyun içerisindeki kazanılan unvanlara erişim sağlanabilir. Bu unvanlar ne kadar tecrübeli olduğunuzu belli ederek düşmanlara maç başlangıç ekranında göz dağı vermektedir.
  • Maçlar; Bu seçenekteki görevleri tamamladığınız takdirde Giysi Kuponları, Bp para birimleri ve Gümüş Parçacıklar elde ederiz. Bunlarla alışveriş yapabilir veya sandık açılımları yapabiliriz. Görsel olarak çok daha etkileyici görünümlere sahip olmak için bu görevler ideal’dir.
  • Şöhret; Oyun içerisindeki modların daha çok oynanması için bu seçenekteki görevlerin bir kısmı o modlar da tamamlanmaktadır. Kuponlar ve para birimleri veren bu görevleri tamamlayarak sandık açılımlarını ücretsiz şekilde yapmak mümkündür.
  • İlerleme; Oyun içerisindeki modları genel olarak oynamayı baz alan bu görevler bütün modlara ilgi gösterilmesini amaçlamaktadır. Adından da belli olduğu gibi ilerleme gösterdikçe bu ödüllere erişim sağlamak mümkündür. O yüzden daha çok zaman ve sabır iste bu görevlerdeki ödüller Şöhret ve Maçlar görevleriyle yüksek oranda benzerlik göstermektedir.
  • Ögeler; Oyunda daha çok ögeye sahip olunarak tamamlanan bu görevlerin bir kısmını yapmak için biraz bütçe ayırmak gereklidir. Ödül içeriği olarak  En iyi anlar hariç diğer ödüllerle yüksek oranda benzerlik göstermektedir. Oyuna daha çok bütçe ayırırsanız bu kısımdaki ödüllere farkında bile olmadan erşim sağlamış olursunuz.
  • Sosyal; Oyun içerisindeki diğer oyuncularınızla ilişkilerinizi geliştirerek daha kaliteli bir oyun ortamı sunmak amaçlı tasarlanmış olan bu görevler oyun yapımcılarının ne kadar düşünceli ve oyunda huzurlu bir ortam olması için çaba gösterdiğinin kanıtıdır. Bu görevlerde resmen eğlenirken kazan mantığı bulunmaktadır. Ödül içeriği olarak yine unvanlar harici diğer ödüller mevcuttur.
  • Genel; Adından da anlaşılacağı üzere oyunun bütünüyle oynamak ve benimseyerek kazanmak amaçlı tasarlanmış bu görevler oyunda ki acemi oyuncuların tecrübe kazanarak ödüllendirilmesi amaçlı tasarlanmıştır. Düşünce olarak çok güzel olan bu görevler yine para birimleri, kuponlar ve kupon parçacıklarını ödül olarak bizlere sunmaktadır. Bu görevlerin tamamlanması takdirinde birçok imkana erişim sağlamak mümkündür.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar