7 Days to Die Deri Nasıl Elde Edilir?

06 Ağustos 2023 0 Yorum 1 dakika, 35 saniye

Hayatta kalma oyunu olan 7 Days to Die'de deri oldukça önemli bir malzemedir. Üretim eşyalarının veya tezgahlarının oluşturulmasında ve daha kaliteli malzemeler elde edebilmek için gerekli alet edevatın yapımında kullanılmaktadır. Ayrıca silahtan, ulaşım araçlarına kadar birçok alanda kullanılır. Deri elde etmek için bazı yöntemler mevcuttur. Bu yöntemleri başlıklar altında resimli olarak inceleyelim.

Hayvan Avlamak

Tahmin edebileceğiniz gibi en bilindik yöntem hayvan avlamaktır. Tavşanlar, geyik, ayı, kurt, yılan gibi hayvanları avlayarak deri elde edebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli şey ise avladıktan sonra hayvanı bıçak ile toplamanız. Eğer bıçak kullanmazsanız daha az miktarda deri elde edersiniz.

Ayrıca bol miktarda et ve hayvan yağı da yine bıçak kullandığınızda elde edebileceğiniz diğer eşyalardır.

Ofis Sandalyesi

Ofis sandalyeleri deriden oluşur. İngiliz anahtarı ile kırıp deri elde edebilirsiniz. Fakat size burada bir öneride bulunmak istiyoruz. Daha fazla deri elde etmek isterseniz Ofis Sandalyesinin üzerine geldiğinizde E tuşuna basarak onu envanterinize alın, ardından S tuşuna basarak Hurdaya Çıkar seçeneği ile daha fazla deri elde edebilirsiniz.

Araba Parçalamak

Hurda işleri becerisi ne kadar yüksek ise o kadar çok deri elde etme ihtimaliniz var. Arabalarda bazı parçalar deriden yapılmış olduğundan İngiliz anahtarı, matkap veya Mandal kullanarak parçaladığınızda deri elde edebilirsiniz.

Elbise Parçalamak

Bazı deri elbiseleri parçalayarak yine deri elde edebilirsiniz.

Sizde farklı bir yönteme sahipseniz yorum kısmından bizimle ve diğer 7 Days To Die oyuncularıyla paylaşabilirsiniz :)

Bu içerik 7 Days to Die Alpha 21(b324) sürümünde hazırlanmıştır. Geçmiş veya gelecek sürümlerde farklılıklar görülebilir.

7 Days to Die

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Item kategorisinden Yazılar