Saf Sihir Yumağı Nasıl Elde Edilir?

08 Haziran 2021 0 Yorum 2 dakika, 36 saniye

Kara Yıldız (Black Star) eşyalarını yükseltmek için gerekli olan Kusursuz Sihirli Kara Taş yapımında kullanacağınız Saf Sihir Yumağı eşyasını nasıl elde edeceğiniz konusunda bir fikriniz yoksa bu yazımız size yardımcı olacaktır. Bu eşyayı hem toplama yaparak hem de bir başka eşyayı işleyerek elde edebilmeniz mümkün. Ayrıca yapımcılar toplama konusunda birde node(bağlantı noktası) oluşturmuşlar.

Saf Sihir Yumağı Node'si Yıldız Mezarı bağlantı noktasıdır. Burada Kazı ile saf sihir yumağı elde edebilirsiniz. İster Epheria Limanı'ndan isterseniz Calpheon'dan ya da Grana'dan bu bağlantı noktasını birbirine bağlarsanız işçi gönderip günlük saf sihir yumağı elde edebilirsiniz.

Yıldız Mezarı Bağlantı Noktqası - Kazı

İşçiyi gönderdiğiniz şehir deposunda yeterli miktarda yer olduğundan emin olun. Saf Sihir yumağı eşyası bu şehir deposunda birikecektir.

İşleme ile Saf Sihir Yumağı Nasıl Elde Edilir?

Silah ve zırhların seviyesini yükseltmek için kullanılan Kara Taş (Silah) veya Kara Taş (Zırh) eşyalarını "L" tuşuna basarak işleme ekranını açıp, öğütme becerisini seçerek öğütme esnasında Saf Sihir Yumağı eşyası elde etmeniz mümkün. Fakat bu oldukça düşük bir ihtimaldir ve İşleme becerinizin ve seviyesinin yüksek olması eşyayı elde etme şansınızı arttırır.

Ayrıca Karanlık Geçit Boss'larından düşen Yarık Kalıntısı ile Kara Ruh'un Pençesi eşyalarını birlikte işleyerek Saf Sihir Yumağı elde edebilirsiniz.

Çiftçilik Yaparak Saf Sihir Yumağı Elde Etmek?

Evet, Black Desert Online oynarken çiftçilik yaparak Saf Sihir Yumağı eşyasını elde edebilirsiniz. Çiftçilik esnasında böcek temizleme veya budama gerçekleştirirken elde edebileceğiniz Büyülü Tohum ve Sihirli Tohum eşyalarını tekrar çitlere ekerek toplama yaptığınızda Saf Sihir Yumağı eşyasını elde etmeniz düşük bir ihtimalde olsa bulunuyor.

Haftalık Görev ile Saf Sihir Yumağı elde etmek?

Tunta'nın Özü Eşyası

Tunta'nın Özü Teslimatı görevini haftalık olarak yaparak Saf Sihir Yumağı elde edebilirsiniz. Tunta'nın özünü yapmak için neler gerekli hemen aşağıda tablolu olarak gösterelim.

Büyü Meyvesi (50 Adet)Rafine Edilmiş Delotia Reaktif (50 Adet)İyi Hafif Tüy (50 Adet)Kara Kristal Parçası (10 Adet)Gizli Boss Aurası (Örn: Kzarka'nın Gizli Aurası) 2 Adet

Yukardaki eşyaları Merkez pazar yada toplama aracılığı ile elde ederek evdeki Kimya aletinde Tunta'nın Özü elde edebilirsiniz. Bunu Calphie isimli NPC'den görevi alıp teslim ettiğinizde 5 Adet Saf Sihir Yumağı elde edeceksiniz.

Saf Sihir Yumağı ile Ne Yapılır?

Oyun gün geçtikçe gelişiyor. Daha önce Kara Yıldız eşyalarını yükseltmek için gerekli olan Kusursuz Sihirli Kara Taş elde ederken artık bu eşya ile Issız Bulutlu Kadeh, Sönük Işıltılı Kadeh, Kusursuz Kaos Kara Taşı yapabilirsiniz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar