Mafia Primordial ile Seri Devam Edecek

06 Haziran 2022 0 Yorum 1 dakika

Mafia serisinin yeni oyunu geçenlerde Gta 6 dahil birçok oyunun olduğu lansman görseliyle sızmıştı. 2K Games tarafından herhangi bir yalanlama gelmedi. Aksine bazı araştırmacı oyuncular oyun hakkında bazı bilgilere ulaştılar. Reddit kullanıcıların ulaştığı aşağıdaki görselde önemli oyunlar ve bu oyunların olası yayınlanma tarihleri yer alıyor. Mafia Primordial 2023-2025 tarihleri arasında çıkması muhtemelen olan oyunlardan birtanesi.

İsim olarak seçilen Primordial, ilk yani hikayenin başlangıcı anlamını taşımaktadır. Oyuncular tarafından ortaya atılanlar ise hikayenin 1900'lü yılların başlarında İtalya'nın Sicilya Adası'nda geçtiği ve ilk serideki bir karakterle bağlantılı olduğu yönünde. Yani Mafya'nın doğuşuna tanıklık edeceğimiz bir oyun olacak. Fakat Hangar13, oyuncuya keşfe açık bir Açık Dünya deneyimi sunmayı amaçlayacak. Hikaye 2.planda olacak ve diğer oyunlardaki deneyimleri tekrarlamadan kendine özgü bir oynanış ve sürekliliği olacak.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Oyun Haberleri kategorisinden Yazılar