Battlefield için Dice LA Çalışmaları Twitter'dan doğrulandı

13 Şubat 2021 0 Yorum 1 dakika

Yeni oyunun ne olduğu henüz belli olmasa da Dice Los Angeles'ın yönetici isimlerinden Justin Wiebe, resmi twitter hesabından Battlefield ile alakalı bir twit attı.

https://twitter.com/JA_Wiebe/status/1358906509711659008

Battlefield 6 olarak tahminler yürüten oyuncuların bazıları ise Dice LA'nın Battlefield 3 için yeni bir konsept üzerinde çalıştığını ileri sürdü. Son zamanlarda oldukça popüler olan Battle Royal oyun modu ile alakalı bir geliştirme bile olabileceğini paylaşan oyuncuların tahminlerine göre bir sonraki Battlefield oyunu ücretsiz olabilir.

Sezon kavramı online oyunlarda oldukça duyulmaya başladı. Battlefiled'in bir sonraki oyunu kısmen ücretsiz olup sezon yükseltmeleri ücretli satılabilir. Dice LA Battlefield oyunlarını geliştiren firma ve bu konuda oldukça deneyimli. Bu nedenle oyunun ismi ve konsepti belli olmasa bile kalitesi birçok oyuncu tarafından kabul edilebilir düzeyde.

Yeni haberler geldikçe bu konu hakkında paylaşmaya çalışacağız.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :) Ayrıca bana ulaşmak isterseniz hemen hemen buralardayım: Facebook Twitter Instagram

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Oyun Haberleri kategorisinden Yazılar