Yeni PS Plus Sistemi ve Türkiye Fiyatları

28 Nisan 2022 0 Yorum 1 dakika, 23 saniye

Playstation Plus sistemi değişiyor. Playstation Now ve Playstation Plus sistemini birleştirip, Microsoft Gamepass, Geforce Now gibi bir sistem üzerinde çalışan Sony, bu yeni abonelik sistemi için yayınlanma tarihi ve fiyat bilgilerini kullanıcılarıyla paylaştı.

3 farklı abonelik türü sunan Sony, Playstation Plus sistemini korumuş, üzerine 2 farklı paket eklemiş diyebiliriz. Bu paketlerin detaylarına değinecek olursak eğer;

Playstation Plus Essential: Şuana kadar uygulanan Plus sistemiyle aynı. Her ay 2 adet ücretsiz oyun, bazı kategori veya oyun bazlı büyük indirimler, oyunlar için bulut depolama alanı, çoklu oyunları oynayabilme gibi bilindik Plus özellikleri içermekte. Bu paketin aylık ücreti 40TL.

İlk paketi satın alacaksanız size bir haber paylaşalım : PS Plus Mayıs 2022 Ücretsiz Oyunları - Fifa 2022

Playstation Plus Extra: Playstation Plus Essential paketinin tüm içeriğine ek olarak 400'den fazla oyunun olduğu oyun kataloguna erişme, indirme ve oynama fırsatı tanıyor. Bu paketin aylık ücreti ise 60TL.

Playstation Plus Deluxe: Essential ve Extra paketlerine ek olarak 340 adet oyun daha ekleniyor ücretsiz oynayabileceğiniz oyunlar arasına. Ayrıca oyunları satın almadan deneme fırsatı sağlayan bu pakette, PS4, PS5 oyunlarına ek olarak bulut üzerinden oynama(Playstation NOW) sistemi ile daha eski Playstation oyunlarına da erişebilme ve oynayabilme imkanı tanıyor. Düşünsenize, yıl 2022 ve siz PS1'de World Soccer Winning Eleven 3 açıp defanstan Roberto Carlos ile gol atıyorsunuz. Hayali bile güzel :) Bu pakete ödemeniz gereken aylık ücret ise 70 TL.

Yenilenen Playstation Plus sistemi 22 Haziran 2022 tarihinde Avrupa ile birlikte Türkiye'deki kullanıcılar için de aktif olacak.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Konsol Oyunları kategorisinden Yazılar